Guilty (2015)

spousty amerických filmů jsem stopnul po prvních 5 minutách ale tenhle (asijský) si udržel kupodivou mou pozornost (asi kvůli šikovné asijské číči a erotickém nádechu celého filmu) dokonce jsem chvílema brečel smíchy, jako třeba scéně: zakládání chovu rybiček ; ) Velice zajímavá metoda chovu rybiček by určitě zaujala každého psychiatra.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Film který si zaslouží komentář a vidět v kině. Příběh, obsazení, efekty, hudba, zpracování 5* středně dlouhý film, záporáci odporní, hlavní hrdinky stály za hřích a bylo se na co dívat.

Narozen 4. července (1989)

Lepší film je už jen Lovec jelenů. Válku ve Vitnamu nejlíp charakterizuje věta z filmu: A povídá: jestli se ta mašina podělá, tak mi tu nohu uříznou. A víte co mi, co mi řek ten vůl v nemocnici? Říká: celej ten svůj Vietnam si můžeš nacpat do prdele. Nic lepšího se s Vitnamem nedá udělat.

Ex Machina (2014) odpad!

Tento nezajímavý a nic nepřinášící film, by mohl v nudě reprezentovat svou vlast. Opět se nedají pochopit ty čtyř až pěti hvězdičkové výstřiky místní komunity.

Interview (2014) odpad!

Pokud se chcete podívat na komedii a nezasmát se, doporučuji fotbalový zápas Sparty a Slavie.

Plán útěku (2013) odpad!

poslední půlhodina byla vážně směšná.

Hon na lišku (2014)

Nečekejte zábavný rodiný film na sobotní odpoledne ale psychologický film pro náročné který řeší převážně vztahy, mezi bratry, trenérem a bratry, trenérem a matkou.

Mise (1986)

Film je oproštěn od současných problémů a vrací se k lidské podstatě a přirozenosti. Asi nemá smysl vyzdvihovat dílo, snad jen doporučit všem kteří neviděli. Scénář, režie, obsazení - herecké výkony, v neposlední řadě hudba dělá z filmu mistrovské dílo.

Labužníci (2013)

Z důvodu svého vegetariánství si film nejspíš odpustím.