Sýrie: Děti války (2014) (TV film) odpad!

Nic nevypovídající dokument hrající na citečky. Mladé vypatlané dětičky opakují hovadiny které vypustil z huby jejich otec. Nevěřím některým kecům o šikaně na škole a strachu že po ní šly učitelé. Rodiče dělají z dětí paranoiky. Představitel umírněné opozice v dokumentu řekl: Budoucnost mých dětí je zničena kvůli mě. Souhlasím. Když neodolali arabskému jaru (práce Západu), tak teď ať s podobnýma vypatlanýma mozkama pohnojí Asad poušť.

Gangster Ka: Afričan (2015)

Kam vstoupil, tam po něm zůstala potopa. Budiž je mu jeho celá malá a pryčna tvrdá, spoluvězni nadržení a život kurva dlouhý. I přes skvělou kameru, hudbu, zpracování i obsazení je největší slabinou tlachání všech postav jako by parodovali nebo kopírovali americký sračky. Text který vypouští z huby je naprosto nevěrohodný a zní jako by si postavy hrály na gangstery někde z Chicaga.

II. světová válka: Za zavřenými dveřmi (2008) (seriál) odpad!

Toto je čistě propagandistický, zaujatý a nevyrovnaný dokument z pohledu zločinnosti Nacistů a Sovětů. Dokument by se měl přejmenovat, neboť jde o čistou dehonestaci Sovětského svazu, ukazování jeho zločinů a shazování jako primitivních barbarů. Nerozumím jak souvisí (dle názvu dokumentu) pletichy v zákulisí s detailním popisováním mnoha válečných zločinů na Polských jednotlivcích, které mají za cíl změnit vnímání východu a upřít jim jakýkoli podíl na osvobozování. Dokument vykresluje Sověty jako okupanty v mnohem horším světle než Nacisty. Tyto zločiny (odsouzení hodné) nijak nesouvisí s primárním tématem dokumentu! Poznámka: o znásilňování mladistvých "modrýma přilbama" OSN v Africe se také moc nedočtete, nejde o ojedinělost ale o opakovaný zločin. Fakta v dokumentu nezpochybnitelná, ovšem podstatné důvody války ze strany Německa, které vše rozpoutalo nebyly prezentovány. Svalování viny že vše podstatně ovlivnil Stalin a válku přisuzovat jemu je úplně mimo mísu. I v dokumentu padlo jak slabě byly Stalinova vojska v počátcích války vyzbrojena (v podstatě pouze na střílení do vlastních). Vykreslování zvěrstev úplně nesouvisících z válkou (hladomor na Ukrajině 1932-33, čistky opozice, nucené přesídlování) a navíc jednostraně mi příjde jako dokument na míru západní propagandě. Kde jsou ti Nacisti co vraždili židovské a jiný menšinové spoluobčany v té stejné době? Naopak při záběrech na německé tankisty hraje propagandistická hudba jako by šlo o bohy (úchylný dokument). Až ve IV dílu jsem postřehl silnější kritiku vraždní civilistů v Polsku Nacisty. Jinak západ posral Sovětský svaz tím že oddaloval otevření II fronty a Stalin posral Západního spojence - Polsko. Typická západní i východní taktika, nechat povraždit co nejvíce nepřátel cizími vojsky, dorazit "vítěze" a hodovat na mršině (dělení území). Samozřejmě nejsem obhájce tehdejšího režimu v Sovětském svazu, Stalin byl nemocný člověk (jako Hitler), sami jeho nástupci (po jeho smrti) zločiny odsoudily a okamžitě se od něj distancovali. Rozumím že se nedají odpustit zločiny Sovětů na Polácích a oni sami o tom nejvíce můžou vyprávět ale co ty zločiny (fyzické likvidace) Nacistů na celém evropském obyvatelstu? Nelze opomenout že Nacistům šlo o ovládnutí evropy. EKONOMICKY jestli to někdo z Vás nepochopil!! To co se děje nyní je stejný scénář pod beránčí rouškou míru a demokracie (je v Unii demokracie jednostranými nařízeními ze strany Bruselu a nemožnosti to neakceptovat?) Zpátky k dokumentu. Stalinova Vojska se na Válku s Evropou nepřipravovala a vše začali Němci. Na hienismus Němců není brán takový detailní pohled, jako kdyby klepali v každém baráku který cestou vystříleli a to že prováděděli genocidu prakticky od vstupu na Sovětskou půdu na Slovanském (untermensch) národu, je zmíněno až ve druhém díle. Navíc takovým způsobem jako by to prováděli pouze na vojácích (typická západní propaganda). Schovává vše podstatné. Ekonomika, kartel IG Farben zasnoubený s Nacisty který se snaží ovládnout Evropu a rozlézt se do celého světa (Africká unie je kopií Evropské autokracie) !!! Už vidíte tu podobnost. Taky sem neuvedl že Prominentní nacistický právník který se Norimberským soudům vylhal (nebo možná byl schválně bez povyku uznán nevinným) Walter Hallstein byl u tvorby podstatné většiny pravidel nedemokratické EU ze kterých se tím vyvrcholením stala Lisabonská smlouva i když on už byl po smrti (Legální Diktát Kartelu nad 500 miliony obyvatel) !!! O tohle Nacistům šlo, ovládnout Evropu, to co se jim nyní podařilo bez jediného výstřelu, pod pláštíkem míru a prosperity? Vydíte tu Prosperitu? Cítíte ten Mír po světě? Abych ukončil spekulace, zmínek o Hallsteinovi jako Nacistovi je spousta a ze strarým datem, akorát Wikipedie to zamlčuje. Kdyby to nebyla pravda, myslím že by se někdo soudil. Důkazy v knize: Nacistické kořeny bruselské EU. Jestliže se dodnes Poláci dívají přes prsty na východ za to co jim nemocný Stalin provedl, ať se nikdo nediví že zbytek evropy cítí dodnes nenávist k Němcům, kteří se 70 let po válce chovají opět jako Nacisti ovládající Evropu.

Člověk (2015)

Pozor, na přílišnou nákazu Humanismem. Film mi přijde jako sluníčkový projekt na objednávku, zvlášť když je natočený v tak kritické době. Hodnocení se zdržím.

Pompeje (2014) odpad!

Hrůza až mrazí

Pohádky pana Donutila (2015) (pořad) odpad!

Jde o velice podprůměrné pohádky. Komentuji i když jsem neviděl všechny, ale ty co jsem viděl, mě o tom přesvědčily. Pan Donutil pouze předvedl to co je již každému jasné. Svědomí umělců je tvořeno hlavně a především penězi a nemůžeme od nich čekat morální podporu. Peníze jsou přeci až na prvním místě. Za pravdu a lásku se všichni posledních 25 let jen schovávají, mi Češi v pravdě ani lásce nežijeme. Zajímavé že politici pravdoláskařství prosazují již 25 let a morální krize národa (hlavně našich chlebodárců) se prohlubuje snad nejvíce v historii.

Suburra (2015)

Náhled do života průměrného italského politika, jeho problémů s jeho špinavými kšefty a jeho špinavou kurvou, které řeší spodina složená ze špinavých smažek, a ještě špinavějších cikánů, garantů (tj. lobistů či mafiánů) a synáčků podivných prominentů. Řešení jednoduchá ale účinná, nejčastěji pomocí nožů nebo kvérů, na ulici, nebo v obchoďáku. Ve filmu nevzniknou žádné simpatie ani k jediné osobě a jediným zadostiučiněním je postupná likvidace téměř všech postav.

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Buď z něj vypadne píčovina, nebo exkrement. Podobní zmrdi jenom spotřebovávají vzduch a vytváří hromady odpadu. Když se mentálka ptali zda je naštván na boha že stvořil retardované lidi, odpověděl že ne, že s Patrikem je na světě přece veseleji.

Spectre (2015) odpad!

Jednu tupou akční scénu střídá ještě tupější.

Pokojný bojovník (2006)

Doporučuji přečíst knihu: Cesta pokojného bojovníka