Samaritán (2022) odpad!

Je to jako vidět po desáté to stejné. Další superkokot po kterým neštěkne pes. Už mě ty srance na téma superčuráků nudí.

The Gray Man (2022) odpad!

Tohle je teda pořádná kokotina. Přirovnal bych to k píčovině Wanted a nebo Cizincovi.

Ambulance (2022) odpad!

Ten film je na žalobu. Sranec s otřesným scénářem a ještě horší kamerou. Propůjčím si jednu větu pod kterou bych se klidně podepsal, autor Warhorr: Bay jde dolů, klesá a klesá a já jen čekám, kdy padne na úplné dno. Solverino: Na takových filmech by mělo být nějaký speciální logo, že jsou určený pro IQ pod 80. Na to už mám slabý prášky... doporučuji všem epileptikům!

Gangy z Birminghamu - Série 6 (2022) (série)

Totálně doprasená poslední serie. Nechápu po konci 5 serie, když každý ve finální serii čekal boj proti fašistům.

Bratrstvo nesmrtelných (2021) odpad!

Neuvěřitelná pitomost a přitom to bylo tak drahý. Ani jedné postavě nejde věřit její roli a herci včechno dramatizují a přehrávají. Hlavně ve scéně z utopením dr. Mráčka jsem to tý špinavý blondýně, věřil asi jako faulovanému Ronaldovi. Ještě se mi tam líbila scéna kdy odpalují dveře trhavinou a ti co ji odpalují jsou dva metry před dveřmi a ničím se nekryjí, to je fakt logický že totálně rozeserou dveře a všichni přežijí. Tak a scéna se skokem motorky na křídlo letadla, je na mě příliš.  Herecký výkony k posrání a příběh jak ruská denní a noční hlídka. Čím dál trapnější akční scény, takže dobře, že to muselo mít konec. Jít na to do kina tak chci vrátit vstupné. V komentářích mě rozsekal B!shop, který hodnotí akční béčko čtyřmi hvězdami. Vystihl to Applecore "Antoine spolu se scénáristy znásilnil snad úplně všechno od základních kamenů filmařiny".

Malý Herkules (2009) odpad!

Vznik tohodle a drzost to uvést, se nedají komentovat. Buď si někdo udělal z diváků srandu, nebo to je školní projekt retardovaného dítěte.

Zyma v ogni (2015) odpad!

Odporná sračka. Pusťte si na youtube: Roses Have Thorns

Život (2017)

Super komentář od verbala, jako vždy. Negativním rádobykritikům poradím, počkejte si na další stupidní marvelovku a můžete se u ní navzájem vyhonit.

Za čárou (2021) odpad!

Tenhle film má všechno, černé hrdiny, špinavou bombu, vakcíny pro civilisty, ruské hekry i ruského diktátora. Jediný co trochu chybí je logika a příběh. Ono když se dnes v Hollywoodu točí tak, aby to v Číně prošlo a aby v Americe nevřískala kdejaká menšina, nedá se na to dívat.