Čarodějky (1998) (seriál)

Hrozná a bez konkurenční hovadina, ale v porovnání s ostatníma hovadinama,tam jsou aspon pěkný čarodějky a dá se na to koukat. Jinak je každej díl de fakto o tom stejným a navíc je vše nechutně kýčovitý a předvidatelný.

O myších a lidech (1992)

Původní román jsem sice nečetl, ale tohle mě(podle referátu ve škole apod.) velice věrné zpracování. Malkovich jako retard fakt perfekt :D Sinis taky hraje skvěle. A vcelko věrné vystižení doby a všeho kolem. Škoda že většina adaptací se se nepode aspon takhle.

Ve jménu Angela (2002)

Stalloneho mám jako herce rád, ale v tomto podivném mixu několika žánrů sice stále vynikal(v porovnaná s ostatníma), ale nedokázal mě nadchnout. Pár dobrých vtipů a několik zajímavých scének. To tam bylo asi vše hlavní herečka se mi nelíbila. Odešel jsem na oběd a přišel na konec. Ten byl těžce předvidatelnej a o to víc trapnej. Přesto Sly jako tvrdý bodyguard, který v jádru chce být pouze kuchařem v Itálii, mě donutil dát tomuto filmu 2*

Wasabi (2001)

Akční komedie, která je stejně ostrá jako japonský křen "wasabi". Jean Reno prokázal, že dokáže zahrát vše a přesto si zachovat kamenou tvář ;-) Tvrdý a nekopromisní policajt, zjistí o své minulosti nějakou novinku, že má dceru. Tak jede do Japonska, aby se o ní postaral. To však nebude tak jednoduché. Důležitá je akční stránka a ta komedie, která vzniká dcery a jejího otce(ta ovšem neví že je to její otec). Nečekejte víc a relaxujte

Od kolébky do hrobu (2003)

Prostě se mě to líbilo, co komu vadí že to bylo klišé vedle klišé, občas se hercům nedalo věřít, ale to zas vyvážila akce prostě jsem se bavil a o to jde. Perfektní scény jako zápas v kleci nebo honička na čtyř kolce mě prostě uzemnily. Závěrečný útok tankem mě sice rozesmál, ale proč ne ;-)

Psí vojáci (2002)

Prostě si nemůžu pomoc, ale mě se to líbilo. Ano sice to bylo plné neuvěřitelných scén a plné klišé. Vlkodlaci vs. Army by asi dlouho neustáli, ale ti vojáci jsou tak směšně neschopní.

Drtivý dopad (1998)

Celkově mě to přišlo děsné trapný a značně předvidatelný, ale dalo se na to koukat!

Spalovač mrtvol (1968)

Taková horrová až občas vtipná atmosféra ;-)

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Mohl by mě někdo laskavě vysvětlit o co pánům filmařím šlo?? Tohle už není ani na blití asi budu jen plakat nad českou seriálovou tvorbou.