Nevhodný den pro rybolov (2009)

Santa maria nebyla snad nikdy tak zajímavá jako v tomhle sportovním dramatu.Možná jsem čekal víc tlačení na pilu mezi hlavníma postavama,všechno na sebe vzal Principe a jeho Borec byl hodně v první půlce spíš odsunut na druhou kolej,ale to nemění nic na faktu,že to bylo velmi dobré drama z jedné vísky,kde jedna sportovní událost ,udělá z člověka nakonec dobrosrdečního chlapa.Hlavní plus filmu je opravdovost,autentičnost s tímhle filmem budete dýchat až do posledního dechu

TACHO (2010) odpad!

Už jsem myslel,že hodnocení slovem odpad nedám jenom tak,ale promiňte tohle je drzost českýho filmu.Takovej paskvil co z tohohle ultra macho guláše vzešel jsem snad neviděl.Tak hrozná hudba ve filmu se neslyší,úplně mimo scény nebo do scén,kdy to byl tak otřesně otravný a ten motiv nemluvim.Celý je to směska od nějaký scenáře přes herce a mluvu.Kroutim obočim a hlavou,ale tohle čtyři hvězdy snad musel někdo vidět u Zeuse v Athénách na erzetě jedině :D CHudák Rally vůbec to nebylo emotivní,některý záběry ještě díky bohu a ten tlusťoch s tim přízvukem ještě fajn,ale proč veselohra s tupýma věcma na scéně.Ufff

Město (2010)

Naprosto precizní práce co předvedl Affleck,už to bylo hodněkrát viděné,ale přesto tady to mělo takový ten punc USA a já mu to žral i s navýkem.Milostná hra prostě musí být,škoda jenom,že postavy nebyly tak úplně dopodrobna,ale je fakt,že to bylo přesně taková směs krimi thilleru.takže velmi rád odpouštím..velmi jsem se bavil a to je důležité

Velký třesk (2010)

Tenhle film jsem víceméně nepochopil už tím ,co nám Tony Krantz vlastně chce předvést,nejhorší bylo,že chtěl nám ukázat skoro vše a to byl kámen úrazu. Tenhle film měl na hodně a i Bandaska to tam zvládnul se ctí.což o to,ale pořád si řikám z tohohle se dalo hodně vystříkat,ale po filmu zbyli jenom třísky,který přišli spíš tak na večerní piknik než do kamen.Mysteriozní tam bylo co tedy ,ta fakt příšerná pasáž s tou fialovou mlhou nebo já nevim,akční to nebylo taky,poslední scéna sranda,snad to tak i muselo být,ale prostě i tak přes to všechno jsem vyčkal až do konce,kde se dalo čekat na vysvětlivku do křížovky.Prostě začátek super pak šeď šeď click clack nic se neděje pak něco zkusme do útoku spíš nuda a pak dobrý,,čistý průstřel..tedy průměr :D

Borgiové (2011) (seriál)

Jedním slovem "Fenomenale"

Drive Angry (2011)

Bože co tohle mělo znamanet,já to věděl ,lucifer to věděl a Nicolas to nevěděl,ale diváci to věděli,film,který je tak přímočárý jak slenice v kosmu a kdy si zajezdíme s angličáky jako kdyby to byla nějaká erzeta,celá akce s autama ale Ghost Rider,ale tomu jsem to aspoň žral,ale tohle je tak natočený,dialogy pár vět ve scéně aby toho nebylo moc,vtip je celý film,takže jedině hvězda orleánská za Amber,jak jinak špatný film ,hezký tělo :D

Strážce pořádku (2010) (seriál)

Po dvouch sezónach musim smeknout.Tenhle stylař Raylan bylo to nejvíc co tam žene tenhle seriál velkým tempem dopředu v první sezoně..ve druhý je další nálož hloubky a hlavně ten seriál žije.Město Harlan jak na dlani se vším okolo,nejdřív rodinka Bennetovi a jejich synové a na druhý straně Raylen a Boyd.Někdo si řekne,tam se snad přestalo střílet a kde jsou najednou vraždy,ale přesně tento šálek dobré kávy mam nejraději,,sice dost dialogů,někdy se to může táhnout,ale myslim si,že tohle je jenom velký plus.Podobnost trochu se seriálem 'Life' kde jsou dvě hlavní dějové roviny,,tedy hlavní postava a druhý vraždy v jednom díle ukončeny..Prostě bombice za 100%

Jsem číslo čtyři (2011)

Taková love story jak vyšitá,to okolo je tam navíc,aby nám to dalo punc trochu sci-fi,,jednou to tak hrozně o ničem,ale pořád člověk řiká ksarku,ale není to blbý,počkám si co přijde za chvilku.Tak nějak to na mě působilo vlastně celý film,ruce jak halogeny pak schopnost až moc velká,mě přišel nesmrtelnej hošan John,ty chujové okolo s bambitkou,,jediný co fakt bylo pěkný scéna ze školy,že se dostali na řadu i takový větší zvířatka:) Raylan Givens tedy Timothy Olyphant nic moc herectví,byl tam jak prkno,kdy přehrával,hold neměl klobouk:D..Je to prostě čistý průměr,film který neuškodí,ale ani nenadchne.

Los ojos de Julia (2010)

Tady jsem trochu na rozpacích,ale nakonec jsem usoudil,že to nebylo zase něco extra,co by totálně připíchlo až do zdi a hltal každou minutu..ne ne to vážně a přitom to začlo fantasticky.Začátek je krásně poetická udělaná filmařina,kde doopravdy už jenom hvězdu dávám pomalu dvě za Belén Rueda a druhou za začátek kdy to bylo místy až takový krimi policie vyšetřuje,pátráme a trochu s atmosférou bádáme jak v nějaký adventuře.No všechno hezký,ale jakmile nás Isaac natáhne a nevíme,tak všechno jde směrem dolů a rejža hledá čím překvapit,přišla mi tam úplně zbytečný pasáže,hlavně jsem se pabral tak vidí nebo nevidí,mě to přišlo jak když si hrajem fotbal na pětníku a čekáme kdo za tím stojí.Pak když to zjistíme tak další masáž oko jedna dvě vidim či nevidim,,Ano film je o tom,ale tak nebývala drze si s tim pohrává,že to nudilo i kdyby venku pršelo.Kamera se nekouká do tváří,aby jako jsme navnadili atmosféru,že tedy ona nevidí tak divák taky,tohle prostě nemohlo zabrat,vždyť opodál najednou člověk louskne a už víme kdo to je...Konec byl i dobrý,,ve tmě, a on to vzal po svým ten magor,takže když řeknu thiller chybělo mu mnoho,,horor prvky dobrý,až taková duchařina,,škoda,věřil jsem Espanolu více,pro mě zklamání

Manažeři (2010)

Velice příjemné drama z dob krize,která může potkat nás všechny a to je,že nám šéfik řekne sbohem.Tento snímek byl velice dobře natočen a s hereckým ansáblem,prostě zase Ben hodně výborný,ikdyž oni všichni zahráli suprově ,tak se koukáme na osudy postav,jak tedy žijou po tom co nás vyhodí,zaplatit nájem,dům,,hledat práci..Určitě tam bylo dost odvahy a toto téma mě tedy vzalo hodně,škoda,že občas to bylo takový že prodávem Xbox,,až to takových absoruditních extrémů to šlo,jako by manažer najednou byl balík a neměl ani prachy si koupit noviny,to už bylo moc a režisér z toho pomalu chtěl udělat něco hrozně strašnýho a stavěl na tom víceméně do konce filmu.To mě vadilo, ale jinak moc příjemný filmek.8/10