Smrt ve tmě (2016)

Hlavně bych chtěl pochválit scény ve tmě kdy byli udělány šedě a bylo to hlavně vidět a nemusel jsem koukat na černou obrazovku.

Vlak do Pusanu (2016)

Korejci se stim neserou a po úvodních 10-15 minut nudy nastavá svižná akce se zombíky kteří jsou tentokrá hodně rychlí a lidé se rychle po kousnutí mění na krvežíznivé bestie.

Experiment strachu (2008) (TV film)

Až na ten zbabranej konec jako z romantickýho filmu, se mi ten nápad i film celkem líbili.

Hvězda na střední (2016)

Myslím že pro 10-12nactileté divačky je to dobré pro nás ostatní bohužel ne.

Průsmyk (2019) (seriál)

Dost dobrý na německou výrobu.Trocha tajemna trocha násilí a dobrej příběh.Ale víc mi samozřejmě bavil rakouský komisař než německá policistka.

Rocco Schiavone (2016) (seriál)

Hodně dobrý seriál a ještě od Italů!Skvělej hlavní hrdina a lokace celkem temný případy.Chápu že se to ostatním nelibí není to "KRIMINÁLKA . . .

Let (2012)

Začátek paráda, pak už jen nudnej film o alkoholikovi . . .

Experiment Philadelphia (2012) (TV film)

Michael Paré už hrál v originále FILADELFSKÝ EXPERIMENT 1984.Ale že zde bude hrát i McDowell je velké překvapení.

Všemocný Thor (2011) (TV film) odpad!

Bože kam až to klesl Richard Grieco od dob JUMP STREET 21(1987) ?Hlavní představitel Thora no to bylo teda dílo ,chvilkami jsem myslel jesi není retard.Chtěl jsem dát aspon' hvězdu za Grieca a Valasquez ale nejde to,nepomohly ani ty obří psi a ještěrky.

Resident Evil: Vendeta (2017)

Opět Resi jako hra to je ok.Všechny tři postavy reálně ze hry to je super Leon ze začatku trošku nevrlej ale jak začne akce už opět vynikajicí.Rebecca roztomilá i když už jí není 18 jako v prvním díle hry na PS one Resident Evil(1998).