Kurýr: Restart (2015)

Zábavnější než hlavní hrdina byl jeho otec a holky(šlapky).

Rock ze střední (2009)

Aly Michalka zde jak vzhledem tak rolí úplně zastiňuje Vanessu Hudgens,která je zde poňekud nudná.

Bitva u Midway (2019)

Klady skvělej Woody Harrelson a bitvi ,mínusi trošku zbytečne moc věcí dohromady politika ,pearl harbor ,bitva v korálovém moři a další,úplně mimo vyzněla Doolitlova akce ktera neměla snad ani 5 minut.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Originál z roku 1995 se mi libil malinko víc ,ale i tak dobrý.Hlavně zrzka s dokonalou postavou Karen Gillan!

V podezření (1991)

Liam si svoje odehraje,ale role ztroskotance mu úplně neseděla.Jinak vcelku dobré jen to chvilkami nemělo tempo.

Fair Play (2014)

Škoda že se film drží dvou linií,ta která se netýkala sportovní stránky(Geislerová ,Zach, Bareš) mi tam nepasovala a rušila mi celý film!Naopak ta druhá část výborná . . .

Hřbitov domácích zvířátek 2 (1992)

Oproti prvnímu dílu je to více odlehčené místama i trošku vtipné,ale bohužel ubylo tíživé atmosféry,Potěší Edward Furlong.

Vítej v džungli (2007)

Točeno ruční kamerou jako CANNIBAL HOLOCAUST 1980, ale mnohem horší!Nesmyslný děj a nenormální chování hlavních blbců.Žádný sex ,žádná nahota a žádné gore záběry!

Bezva finta (1985)

Belmondo už trošku starší,ale vtipnej hlavně jeho telefonování s hlavním vyšetřovatelem.Krásná mladá a i nahá Kim Cattrall.Druhá polovina už je malinko slabší.

Bratři Bloomovi (2008)

Absolutní průměr plus holej zadek Rachel Weisz a ten se mi líbil.