Tele Tele (2000) (pořad) odpad!

Čekal bych, že právě "toto" bude ten nejrozporuplnější projekt, který na CSFD naleznete. Ale jak se tak dívám, tak většině lidí se to nelíbí, což je jedině dobře. Takovéto "zábavy" co nejméně!

Přátelé (1994) (seriál)

Jediný sitcom, u kterého jsem se bavil. Vysoká kvalita zůstala do šesté řady, s výjimkami až do deváté. A nejoblíbenější postava? Jednoznačně Chandler Bing - ve chvílích, kdy je psychicky na dně, hulí jednu za druhou anebo si nechá narůst vousy ho prostě musíte zbožňovat!

Jackass: Film (2002)

Tento typ zábavy jsem nikdy nemusel a nemusím ho i dnes. Ale při sledování Jacckass se dostanete do prazvláštní extáze a buď budete nadšeni nebo se vám Knoxville a spol. totálně zhnusí.

Halloween (1978)

Carpenter zdařile natočil depresivní horor. Bude to znít úchylně, ale je to horor skutečně kouzelný. Jen škoda těch hloupých pokračování.

Duch z počítače (2004) (TV film)

To jako bylo v kinech?? Ufff.. A kdyby ne, tak tento film vás utvrdí, že americká televizní produkce je v drtivé většině naprosto otřesná. Navíc, ten český dabing - hrůza.

Spider-Man (2002)

Slušná akční komedie - na druhou stranu, pokud se vám líbili "Skvělí chlapi", tak se vám Tobey Maguire naprosto zhnusí..

Matrix Revolutions (2003)

Takhle zřídit kdysi bezchybný Matrix? A i ta poslední bitka nestála za moc..

Matrix Reloaded (2003)

Zapomeňte na první díl a máte před sebou nejlepší akci roku 2003! I když některé ty dialogy a scény ze Sionu to velmi srážejí k zemi. Naopak většina akčních scén je naprosto fantastická...