Dva lidi v ZOO (1989) odpad!

Ten film si hraje na něco, co není - především mám na mysli "akční scény" s útěky zvířat..

Báječná léta (1988) (seriál)

Milý seriál plný fantastických hereckých výkonů, především pak Dan Lauria. Škoda jen, že zde neexistuje, podobně jako "odpad!" i hodnocení "skvost!", protože toto dílo by si jej bezesporu zasloužilo.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

To přece nemohou myslet vážně. BTW: Proč to Jan Kačer udělal??!

Policajt ze San Francisca (1997)

Nedá se říct, že bych miloval filmy typu Smrtonosná zbraň či jiné, ale toto je parádní oddechovka na páteční večer - svižně natočená a vtipně pojatá. Tedy přesně něco pro Eddie Murphyho.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, co dokázal neuvěřitelné. Po patnácti letech stále naprostá jednička - oba palce nahoru!

Akta X - Film (1998)

Krásná odměna pro fanoušky v podobě vsuvky mezi pátou a šestou sérii. A pro ty, kterým se pátá/šestá série nelíbila, je to pěkný dárek, protože první film se velmi podobá prvním sériím. Jen se trochu obávám dvojky...

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Výborný snímek, která vás jen tak nepustí. Pochválit se musí i herecký projev mladého Noah Wyle.

Unesená: Příběh Elizabeth Smartové (2003) (TV film)

Nikdy jsem nemiloval filmy z produkce Hallmarku, ale jednou pozdě večer jsem se dostal ke sledování televizního snímku podle skutečné události a vcelku mě překvapily některé herecké výkony a vůbec celková kvalita - prostě, na televizní film slušné.

Addamsova rodina (1991)

Nejlepší černá komedie do roku 2003! Fantastická režie, kouzelné kulisy a brilantní Raul Julia!

Muži v černém 2 (2002)

Pravděpodobně nejbizarnější film roku 2002. Jinak, už to tu bylo použito, tak se omlouvám, že píši to samé - nastavovaná kaše. Moje dvě hvězdičky jsou za zajímavé triky a dva vcelku obstojné vtípky, které ale zabijí český dabing. O to víc mě to mrzí kvůli Barrymu Sonnenfeldovi.