Muž taiči (2013)

Ke konci filmu jsem měl sto chutí dát jen jednu hvězdu. Tak hloupé finále jsem dlouho neviděl. Když pominu vyloženě slabý scénář, který mi u tohoto druhu filmu až tak nevadí, ale zde jde už přes míru a matador jako Reeves si mohl vybrat něco o chlup lepšího, tak nejhorší je, že souboje mají docela slušnou choreografii, ale finální souboj je vyloženě otřesnej a popírá snad všechny předchozí boje. Hlavní hrdina je vyloženě nesympatickej, asi si k sobě s reevesem našli cestu když dělal kaskadéra v Matrixu, ale mě nenadchnul. Iko Uwais si tu střihl jen malou roli a neměl bohužel možnost nic předvést , stejně tak Simon Yam tohle nechápu. Sorry Neo tohle se nepovedlo, snad příště.

Jistě, pane premiére (2013) (seriál)

Seriál, není špatný, ale nevím, jestli bylo dobré tuto serii oživovat. Britové mohli najít lehce podobné téma a zpracovat ho a dopadlo by to určitě lépe... Seriál behužel nemůže dosáhnout dokonalosti originálu i kdyby se sebevíc snažil. Politika se bohužel, také moc nemění natož prostředí, takže závan nových problémů tu v podstatě ani moc nehrozí :)

Warrior (2011)

Tento film si místo v srdcích fandů sportovních filmů místo určitě najde! Patří mezi jejich vrchol a věřím, že stejně jako Rocky se dostane časem na post filmu, kterej každej známe nazpamět, ale kdykoliv půjde v televizi tak kanál nepřepneme a to se cení a v očích mých více jak překvapivé pointy jenž čase ztratí štávu tak akademiky oceňované zdrcující výkony... Filmy jenž vás i na xté shlédnutí udrží u obrazovek si také zaslouží nemalý obdiv a tento, alespoň mne bude držet u obrazovyk vždy.

Šest výstřelů (2012)

Další Van Damme slabota. Rumunská produkce ztoho přímo čiší. Děj je tak slabej a děravej jako žádnej jinej snad. Podobnost s Taken je víc než pvelká, jen tady je hlavní hrdina ničen minulostí a to taky dle mého vkusu dost černobíle a trapně. Je tu plno nelogičností, Van Damme všechno ví, všechno najde" jak " to tu není ale prostě je to machr, když náhodou sleduje otce jak hledá dceru už dopředu ví že ho bude sledovat v černý uplý elastický kombinéze s kuklou a na hlavě bude mít noctovizor, jelikož je mu jasný, že až se něco semele bude to tam kde nejsou okna a on dokáže jako jedinej zhasnout... To, že venku by vypadal při sledovačce jako debil už nikoho netrápí, nebo že by musel chodit s báglem a před akci se převlíkat.... Mno a přesně takhle blbej a naivní je celej film. Pořádná bitka tu není snad žádná a tu lepší nemá na svědomí Van Damme. Škoda snad se příště vykašle na východní evropu a natočí něco v indonesii tam teď dělaj pecky za pár šušňů a choreografové by z něj mohli ještě něco vytáhnout. Rumunsko bulharsko ukrajinský produkce už zkoušel segal a jak to dopadlo.

Westernstory (2011) odpad!

Humus, stydím se za všechny Herce!!! Peška by už nikdy neměl v životě nic režírovat, měli by ho nechat veřejně lynčovat, každým kdo utratil za tuhle zhovadilost lístek do kina!!! Českej film je pěkných pár let po uši v .... a není mu pomoci....Kameňák je proti tomu pecka!

Drive (2011)

80tky Vrací úder.... Takovou pecku nikdo nečekal a je tu 'KO" Minimálně co se týče otevřených úst, ale ta tu hrají druhý housle.... Tady hraje Prim Ryan a HUDBA!!!!! Smekám, prostě smekám, nemám co víc říct, tohle není prvoplánovej trhák co ho budou všichni milovat, ale milovníkům filmu mojí generace to prostě musí něco říct!!!!

Spratci na zabití (2011)

Čistej průměr... Už totu jendou bylo v daleko lepším provedení, jak už to u původních věcí bývá.A jmenovalo se to noční dobrodružství. Neustálá reckylace je děs.

Tři mušketýři (2011)

Proč musí prznit klasiku? Proč nemůžou natočit něco nového ? Chtěj tam dát létající lodě, budiž, Millu co létá jako v Resident Evilu a přežije pád z 1 km do vody proč ne, plamenomety OK. Ale proč tohle všechno musí nechutně znásilnit klasickej příběh, jenž všichni známe? Dal by se natočit přece daleko působivěji než takovouhle otřesnou slátaninou. To nemají scénaristy, kteří by napsaly něco namíru takým orgiím jaký si tu Pan anderson vymyslel? Zde jen brutálním způsobem znásilnil, pěknou předlohu všemi svými předchozími filmy...Ani nevím proč dávám 2 hvězdy, jsou hodně, ale hodně slabé.

Čertova nevěsta (2011) odpad!

TAk tohle bylo zatrest. Scénář a jeho provedení je snad to nejhloupější co se za posledních 50 let urodilo.Namátkou naprosto nevtipné představení princů, jenž mělo asi pobavit, propadení ze skal do bludiště a následný návrat na scénu. Hlavní představitel a jeho herecký umění je stejně sympatické jako beďar na zadku. Ono vůbec veškeré osazenstvo nastavuje laťku herectví tak nízko že i nízkorozpočtová telenovela indického původu ji hravě překoná. Tohle je zářný příklad nevkusu a výsměch lidem, kteří za to dokonce platili v kinech!!! Pozor nejsem žádný odpůrce Trošky, některé jeho filmy mám velice rád , ale tohle už nechci nikdy vidět ani koutkem oka.

Strašáci (2011)

NEchápu proč se předělává něco co je dokonalý... Ne, že by snímek byl úplně špatnej, ale kdo viděl originál, ví že je o několik řádů výše. Woods mě tu po dlouhé době zklamal a Purcell je totální dřevo, tahle role pro něj byl omyl. Kdo viděl originál tak si hvězdu uberte!