Repo Men (2010)

Tak tenhle film mě hodně potěšil, možná to nebude pro každýho, ale mě to opravdu dostalo a vše tu sedí jak prdel na hrnec..... Možná 5 hvězd je až moc, ale jsem zkrátka rád, že je tu další slušný scifi, na který jen tak nezapomenu.

Pravá Amerika: Hlasy kampaně - pocit křivdy (2009) (TV film)

Docela poučnej dokument, každýmu našinci musí alespoň trošku zvednout národní sebevědomí, když vidí tu úrodu inteligence v USA.... Jestli bůh existuje tak, docela jistě musí opravdu žehnat jen a jen americe, jinak si člověk nedokáže vysvětlit, že ta zem je tam kde je..

Kniha přežití (2010)

Za tu pointu jsem měl chuť dát odpad.... Jinak film celkově tak na 3 hvězdy, ale ten závěr jim neodpustím, takže za 2. Škoda tento typ filmů mám rád a mám pocit že to šlo udělat daleko líp, mno snad někdy jindy.

Ip Man 2 (2010)

Jednička byla ponurejší, syrovější a méně drátová. I přes to všechno je tento druhý díl výborný a řadí se mezi špičku spolu s jedniškou a fearless. Co se týče obšlehnutého konceptu z Rocky IV, je to sice pravda, ale upřímně mi to bylo při sledování jedno :) Donnie Yen Rulezz.

Mistr (1992)

Asiati maj zvrácený smysl pro humor, to je jasné, ale to co tu předve Tsui HArk je úplně mimo mísu. Jet tu hrál doslova imbecila a celej film se choval jako neuvěřitelný pako, prakticky žádná postava se nechová normálně a co se záporáků týče to už je snad z jinýho vesmíru. Film je naprosto špatnej ve všech stránkách a ač jsme fanda jak Harka tak Jeta nemůžu dát víc jak 1 hvězdu. I ty souboje nejsou nic moc... Vyhněte se proboha tomuto filmu obloukem! Zdejších 64% je mi doslova záhadou... Někdy je něco tak špatný až je to dobrý, ale toto není rozhodně ten případ.

Ninja Assassin (2009)

To co umí ninjové tady to neuměli ani v 80. letech a to je co říct :)

Nemilosrdný (2009)

U asijských filmý je známo, že přestřelky je nutno brát trošku s rezervou, ale když oni to tak krásně umí... Plus Johny Hallyday v roli pro toto prostředí exotického mstile s poruchou, paměti, mno co dodat?Mě se tento mix zkrátka líbil.

Normal (2009)

Kamera dobrá a vizualizace výborná, ale po půlhodině vás ty modré filtry začnou trošku otravovat, protože je to to jediné nad čím budete během filmu přemýšlet. Je tu děsně špatný scénář, film nežene kupředu vůbec nic, je to jen odvyprávěný sled událostí, kde naprosto chybí nějaká, akce, napětí či překvapení. Přitom herecké výkony nejsou nijak špatné, ale celé to postrádá příběh, nebo cokoliv kromě vizuálního zpracování co by vás připoutalo k plátnu. O motivaci obhájce, proč se vlastně snaží tak urputně dokázat, že Kňažko je vyšinutý tu ení ani zmínka, kdo jsou rodiče kterým píše a co se stalo s dívkou ze vzpomíek tu taky nic kloudnýho není, tahle část filmu je mi záhadou, je naprosto nedotažená. Podtrženo sečteno je to snad první český film který vypadá obrazově slibně a ne jak kdejaká televizní inscenace, je to thriller a těch je u nás málo, máto pozadí skutečné události což je taky plus a má slušné herecké výkony, ale všechno ostatní je naprosto špatně.

Komici (2009)

Spíš průměrné drama než komedie. Moc jsem se tu nenasmál a na drama to nebylo taky nijak slavný to Click se Sandlerem byl mnohem lepší. Podtrženo sečteno slabší 3 hvězdy. Dle mého, je toto vysoké hodnocení dost mimo.