Prachy v trapu (2007)

Kupodivu, příjemné překvapení a dle mě lepší než většina zámořské produkce. Má to sice své mouchy, ale ty se dají odpustit, jelikož příběh od začátku do konce v podstatě nemá hluché místo a vše odsýpá v příjmě rychlém tempu.

Třída roku 1984 (1982)

Jediné co mne na tomto filmu mrzí je zatím velmi malý počet hodnocení 74 k 11.5.2009. Což je na vskutku povedenou klasiku velmi málo a snad se to časem změní. Tohle nehorázné Bčko totiž stojí za každou minutu své stopáže a dle mého názoru hrát zde hlavní roli, někdo jehož tvář by se časem stala více populární,asi byl byl známější, i když je tu mladičký Fox, tak přeci jen je to vedlejší role.

Půlnoční podraz (1992)

Podrazy a box navrch, co k tomu dodat moje dvě oblíbený témata v jednom filmu a navíc s výborný Jamsem Woodsem a hlavně mlaďounkou Heather, která je tady přímo k pomilování. Jediný co je zde ke škodě, že není až tak známý.

Specialisté (1985)

V mládí sem byl unešen. Dnes to na údiv není, ale je to pořád výborná práce, s dvojicí ústředních protagonistů, kde chemie funguje bezchybně.

Rychlí a zběsilí (2009)

Stejně dobré jako jednička, sice už to nemá ten šmrnc nově objeveného, ale pořád je tam všechno co má být, ženský, auta, honičky, výborná hudba a halvně Vin je zpět!

Nestyda (2008)

Nuda.... Kalsika opět lehce nahořklá komedie úplně o ničem. Českému filmu chybí žánrový rozsah, zoufale jsme upnuti na komedie či dramata a přitom jsme dokázali v minulosti leckteré žánry dobře kombinovat, nebáli jsme se ponurých krimi, komiksových ztřestěností a ani scifi nebo válečný či historický film nebyl pro nás žádnou překážkou. Nic méně zpět k tomuhle filmu, nebo spíš utrpeni poslední doby, vůbec mne nezaujal, kromě fascinace pissingem, tu není zhola nic co by se dalo vyzdvihnout. Macháček hraje svůj standart a Liška taky, zbytek jen proplouvá filmem a ani nemá moc co říct. Naprosto samoúčelné a bez důvtipu zařazené camea typu Viewgh nebo Gott jsem nepochopil, stejně jako zbytečné a na nejvýš ve filmu trapně účinkující syny staré zpěvačky.Jediné plus je že jsem na to nešel do kina a neutratil tak zbytečně peníze, bohužel o čas jsem přišel stejně.

Erasmus a spol. (2002)

Naprosto nudnej snímek, absolutně nechápu tady to hodnocení, film je naprosto nezábavný, hlavní protagonista, alespoň pro mne naprosto nesympatický, i když zbytek osazenstva ve mne nevyvolával nijka kladné pocity, většinou šlo o bandu urážlivých přechytralejch sucharů. Jediný co na filmu bylo ucházející byl Kevin Bishop a samotná Barcelona, to je ale na film zoufale málo.

Spirit (2008)

Sice vizuálně zajímavé, ale bohužel už ne objevné.Přiznám se, že po prvních 10 minutách jsem byl byl jen kousíček od toho abych tu hrůzu vypnul, ale rozhodl jsem se, alespoň kvůli zpracování tomu dát ještě šanci. V křečích jsem to vydržel zhruba do půlky filmu kde jsem samou nudou usnul. Byť nesnáším hodnotit něco co jsem neviděl celé, budu to tu muset překousnout, protože k dokoukání se určitě nedonutím. Takže jedna hvězda za zpracování.

Austrálie (2008)

Doslova vizuální orgie se na vás řinou každou minutou tohodle ultra dlouhého filmu. Musím uznat, že jako na jednotlivé záběry se na to dívá opravdu pěkně a skoro každé pole filmu by mohlo být využito jako tapeta na pozadí plochy. Bohužel jen tohle dobrý film nedělá! Děj mne osobně nikterak nevtáhl a obavu o kteréhokoliv protagonistu jsem neměl ani na okamžik, což je škoda, možná že kdyby režisér v některých scénách trošku víc přitopil a ve střižně se víc odvázal a sestříhal ho aůespoň o půl hodiny, vylepoval bych tu dnes 4 hvězdy.Co se týče herců není tu až tak moc co chválit Jackman, hraje průměr, dle mě být to zahrané na trošku jinou nótu jako to uměl třeba Bronson kde místo tuny slov stačil jen pohled a divák přesně cítil co se děje. Prostě jsem jeho roli moc nevěřil mno a pak je tu Nicole, která se taky nevytáhla, ze začátku jí role paničky z Anglie sedla, ale pak byla ta proměna tak rychlá, že ji snad divák ani nemohl uvěřit, stejně jako její extra bílé pleti, kterou si uchovala i přes to že jí díky kamerové exhbici pralo slunce do obličeje snad celej film. Podtrženo sečteno 60% a je to škoda mohlo to bejt mnohem víc, protože minimálně vizuální stránka filmu by si to zasloužila.

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Jako televizní komedie, je to tak za 3 hvězdy neurazí, ale ani nijak zvlášť nepobaví, klidně u toho můžete vařit, pracovat, nebo to po očku sledovat zatím co máte na návštěvě tchýni, ale chtít na lidech aby za to dali 150 Kč a šli na to do kina je nehorázná sprosťárna!!! Tohle není film to je prachsprostá inscenace s tragickými herci, otřesnou kamerou, kulisy, nasvícením, prostě z toho kouká seriálovost jako prase. Tohle si můžou opravdu lidi dovolit jen u nás.