Nekonečný příběh (1984)

Byť německou kinematografii kromě opravdu jen pár vyjímek takřka vůbec nemusím, je tohle skvost, který může směle i po tolika letech působit jako mustr pro dokonalou fantasy pohádku! Prostě povinost pro malé i velké.

Fm (2009) (seriál)

Hodnotím po 4 dílech. Mne si tedy seriál získal ihned od 1. dílu a pak už to bylo jenom lepší. Doufám, že nastavenou laťku udrží a možná i zlepší. Britcom Rulezzzz. Nyní po shlédnutí všech šesti dílů nejméně 3x každý musím změnit hodnocení na 5 hvězd! Skvělé, svěží, výborný nápad, perfektní hudba a hlavně brilantní humor, sice ne konverzační jako v Jistě pane premiere nebo Hotýlku, ale hodně podobný IT Crowdu. Jen houšť Britanie!!!

Dobyvatelé vesmíru (2003) odpad!

Některé filmy jsou tak blbé až jsou zábavné, ale tohle není ten případ.Vyhněte se tomuhle bludu obloukem, už jen to že tu hraje Tori Spelling dává tušit co to je za brak.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Bojové scény za 5 hvězd to bez debat! Bohužel Film jako celek zas tak moc nefunguje. Tony Jaa si textu moc nepřiřadil a celkem za celý film řerkne jen jedno slovo a to Otče. V hodně podobném mlčenlivém duchu se neslo třeba Gibsonovo Apocalypto, ale to bylo režisérsky zvládnuto lépe a člověk se lépe vžil s postavami a příběh s nimi prožíval, což se tu nestane tohle jen sled naprosto dokonalých bojových scén, bohužel bez příběhu, který by vás zaujal. Choreograficky a kamerově si tohle může směle stoupnout vedle Fearless nebo Yip Mana, ale na příběhu a režisérském podání se musí ještě trošku zapracovat. Každopádně je thajsko na dobré cestě a Tony Jaa začíná pekelně zářit na hvězdném nebi bojových umění. Za mě tři a půl hvězdy.

Rocky V (1990)

Tohle mě mrzí! I tak Rockyho neopustím jeho příběh je podán v horší formě , Bohužel i Rocky i když ne přímo on, podlehl trendům a je to znát, ale věrni zůstaneme!

Odysea 5 (2002) (seriál)

Výbornej seriál na kterej, raději nekoukejte!!! Nemá konec!! Ukončili jej 20tým dílem a drtivá většina je nevysvětlena je to jako by jste viděli jen půlku dobrýho filmu. Bohužel to ke stáří seriálu vypadá že už další řada nikdy nebude.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Tak původně jsem dával za 3 hvězdy kvůli prvním 4 dílům, které ušly a seriál byl po delší době ze zábavnějšího prostředí než jen z nemocnic či bytů. Potom, ale škaredě zabředl a vytratilo se z něj i to málo co mi u televize drželo, nastalo děsivé opakování některých hlášek a chování většiny protagonistů, bylo do očí i otrlého diváka novodobých čekých seriálů. Takže 2 hvězdy a to ještě z lítosti. Když si člověk pomyslí jaké pěkné seriály jsme i za dob totality dokázali vyprodukovat a jaké hrůzy se na nás z obrazovek valí teď je člověku ouzsko.

Noční vlak (2009)

Moc jsem od toho nečekal a dostal jsme překvapivě hodně.Mě se to líbilo, mělo to hustou atmosféru a potěšílo mě to víc než většina rádoby Ačkovejch trháků. Rozhodně doporučuju jsou to sice slabší 4 hvězdy a to hlavně kvůli tomu jak tu padlo hodnocení původně jsem chtěl dát za 3, ale jak tu teď na to vzpomínám musím uznat že za málo peněz hodně muiziky a že si ten film budu dlouho pamatovat a to se počítá.Něco mi říká, že kdyby byl film natočen někdy kolem 80-90 let a to by klidně mohl, ono to totiž i tak trošku vypadá byl by to teď kult, ale možná to tak připadá jen mě :)

Příběh policajta (1993)

Stejně dobré jako New Police story, škoda že jsem na tento kousek nekápl dříve.