Město Ember (2008)

Pěkná podívaná ve stylu Zathura nebo Jumanji, až na to že tentokrát se nejedná o hru jako v prvních dvou případech, ale spíše o poděčtěnou verzi Brazil :) Já se bavil stejně jako ve výše dvou uvedených filmech a doufám, že vy budete také. Jistě mohlo to být lepší, drsnější a temnější, ale tohle je pro děti a nezklame ani dospělé.

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Velké zklamání, povětšinu času nevtipné a ujeté, moc na to aby to bylo vkusný a málo na to aby to bylo zajímavý.Dost mě to připomělo Comeback kterej byl přímo otřesnej, tady se to zvládlo o fou líp, ale myslím, že vám bude líp když to neuvidíte.Scotta mám docela rád a tohle je snad jeho nejhorší film společně s neprůstřelným mnichem a ten si mi snad líbil víc než toto.Čekal jsem zábavnou sportovní komedii jaký dělá třeba Ferrell, ale po chvíli bylo jasný že to bude trošku slabší tak jsem si říkal alespoň jako Balls of Fury, ale i to bylo lepší protože tam se nebáli to trošku víc rozjet a pustit uzdu fantasii. Tady jim to nějak nevyšlo jako by to psali i režírovali dva různí lidi a každej tam chtěl něco a nakonec to dopadlo jak to dopadlo.

Město duchů (2008)

Romantické komedie nejsou zrovna u mě vyhledávaným žánrem, ale kvůli Rickovy jsem udělal jednu z mála vyjímek a musím říct že to byla příjemná hodina a půl.

Odpor (2008)

Tedˇjsem v rozpacích, ten film má potenciál, je slušně natočený, herci hrají dobře, prostředí je tentokrát zajímavé a na 2.hou světovou válku neokoukané, ale i přes všechny klady mi tam něco chybělo, jako by se to odehrávalo vše pořád dokola a napětí taky nedokázali vykřesat. Prostě mě film nějak moc nevtáhl a to je škoda, protože jiné zápory se shání těžko. Film není nudný a ani akce není zrovna málo, ale něco mu chybí. Takže 4 hvězdy ale s odřenýma ušima teda!

Očistec (1999) (TV film)

Trošku zklamání, čekal asi příliš dle místního hodnocení. Pravdou je že na TV zpracování je to hodně dobré, i když tomu občas dochází dech. Každopádně pěkné 3 hvězdy to jsou a čím míň budete čekat tím víc se vám toho dostane :)

Ip Man (2008)

Fearless dostalo konečně kvalitního soupeře a rozhodčího bych teda dělat nechtěl :)

Kurýr 3 (2008)

Hodně slabé 3 hvězdy. Tohle už byl naprosto zbytečný díl. Chybí tomu střih, šmrnc i lepší příběh.

Oko dravce (2008)

Hlavně to nebrat vážně a dobře se bavit.

Dům na špatné adrese (2008)

Lepší 3 hvězdy. Klasický thriller dost podobný zhoubné vášni. Naprosto předvídatelný film, který neurazí, ale brzo se zapomene.Nebýt Jacksona šlo by hodnocení ještě níže.