Rambo: První krev (1982)

Naprostá šablona pro všechny akční filmy! Jednoduchý příběh, vynikající hudba, a na tu dobu neokoukaný hrdina, který není nezranitelný, není bez citů, jen se chce vrátit domů! Tak jako mraky dalších nevítaných válečných hrdinů z vietnamu... Rambo zůstane v našich srdcích ať chceme nebo nechceme , můžeme ho vychvalovat nebo zatracovat a bude tam stále je to film na který se nezapomíná, ať už jste jakákoliv generace !!!! RAMBO je je a bude hrdina napřič mnoha genaracemi!Každý kdo ma za alma mater celuloid musi mu tento film nahánět slzy do očí a zároveň husi kuži a jestli ne,tak je tu neco špatně!!!!!! 5 hvězd jak vyšitých. Sly v plné formě 80. tá leta v plně formě a vůbec všechno co se dá na tom období tak milovatt!!!!!

Střet (2007)

Výbornej, uvěřitelnej (odehrávat se to jinde než v americe neuvěřím :) )a napínavej survival thriller. Zde je příklad jak se dá za málo peněz udělat hodně muziky.Doporučuju.

Pekelná jízda (2008)

Výborná hudba, slušní herci,bohužel slabší dialogy a dost nezvládnutej děj.Režisér to bohužel dost dobře nezvládl a to v čem bylo pulp fiction, nebo Jackie Brown výborný je tu jen strašně nepřehledný a rušivý element . Režisér si tu střídá scény jak chce, děj se díky tomu moc nepohybuje a dialogy, který by to mohly udržet nad vodou se hodně slabý.Takže podtrženo sečteno horší 3 hvězdy ale mohlo to bejt klidně za 5!!! Takhle je to slušněj videoklip, kterej se snaží bejt něco víc, stejně tak jako Larry Bishop skoro celou dobu nesundá brejle, jelikož tak máte aspoň dojem že koukáte na Al pacina, kterýmu to moc nehraje :)

Postal (2007) odpad!

Uwe měl dostat zákaz točit filmy už dávno, ale stále se bohužel najdou tací co mu to umožňují.Z celého filmu jsou vtipné snad pouze první 3 minuty a pak už to nestojí za nic.

Bez východiska (1987)

4 hvězdy pokud to vypnete 3 minuty před koncem!

Kickboxer (1989)

Nejde to ! Neohu dát míň!!! i kdybych na krásně chtěl a nebylo to fér vůči ostatním filmům, nemůžu tenhle film ohodnotit jinak!!! Je to srdcová záležitost od hudby, přes trénink, po herce, prostředí, prostě sem to jako malej žral a něco z toho mně nepusti dodnes!Všichni si v sobě nosíme něco z mládí a ať nám to připomíná cokoliv je potřeba o to pečovať byť je to třeba film :)

Na vlastní nebezpečí (2007)

Renč viděl Deliverance, a řek si že když to lehce upraví a přidá motiv s otcem a ubere násílí, že si toho nikdo nevšimne a že to bude dobrý,ale opak je pravdou! Nikomu sem nefandil, napětí žádný, herecký výkony nula :( Dobrej snad jen Krobot, ale sem se nehodil.

Jen přes její mrtvolu (2008)

Totálně průměrná komedie, kterých na nás chrlí Hollywood nepřeberné množství a tahle je plná pořád těch samých klišé a od začátku do konce je vše najlajnováno tak, že je vše jasné už po přečtení infu o filmu.Téma s duchem je zde totálně špatně využito, osobně mě napadá asi 100 lepších fórů na tohle téma jenž by se dali využít, ale ve filmu je jen pár zoufalých pokusů.Hodně slabé 3 hvězdy.Film není špatný, ale je zoufale nevvyužitý.

Poslední plavky (2008)

Jaj ty kokot je sice dobrá zonka a Čtvrtníček má sem tam dobrý hlášky,ale na film to teda není.Škoda, čekal sem málo a dostal jsem ještě míň.