Dravé ryby (1983)

Půjdu asi trošku proti všem hodnocením, ale vážně s čistým svědomím nemohu jinak, jen proto, že to tu lidé hodnotí vysoko nebudu shovývavý.Film je naprosto o ničem a to že Rourke podává skvělý výkon je sice pravdou, ale co z toho i De niro podal výborný výkon třeba v Mean Stret, ale tam byl děj, který to držel nad vodou tu není naprosto nic.Hopper si střihl skoro na vlas stejnou roli opilce jako v Hoosiers, ale tam měl více prostoru a byl lepší.Když tento film srovnám třeba s jemu nejblíž srovnatelným filmem třeba outsiders, vychází mi Rumble jako jasný poražený a to jsem se na něj vážně hodně těšil.Promiň Coppolo, ale tohle se ti nepovedlo.

Mé druhé já (2007)

Jeden z nejslabších filmů Jodie foster! Závěr se mi do filmu naprosto nehodil a celou dobu jsem měl pocit že sleduji přání smrtí po x letech tentokráte však v ženském podání, ovšem daleko méně syrové a stylové.Prostě zklamání, ale na druhou stranu špatnej film to není a pro ty co neviděli Taxikáře nebo přání smrti mohu doporučit jako vcelku slušnej film, ale za 2 roky si na něj už asi málo lidí vzpomene.

Lekce umírání (2007)

Přiznám se čekal jsme trošku více, zas tak originální to není a napětí aby člověk pohledal.Ze začátku to vypadá zajímavě, ale poměrně brzo nám film odhalí pointu a pak začne ta nudnější část kde se vytrácí i napětí škoda.U mě čistej průměr.

Rocky (1976)

Tohle píšu ke všem dílům stejně! Kašlu na to, že 1. díl byl originální a nejlepší a že Stallone tu opravdu hrál!!! Důležitá je jen jenda věc a tože tohle funuje velice dobře nejen jako jednotlivý díly, ale i jako celek a ro je to podstatný. sledujme Rockyho cestu vzhůru spolu, byl to a bude to můj hrdina mýho mládí a ať si kdo chce co chce říká je to serie u které vám vytrysknou slzy dojetí stejně tak i štěstí pomalu ve stejnou dobu a pokud ne tak promiňte není to vámi jen nejste děti 80. let a pokud jo, tak vás bohužel něco strašně důležitýho minulo a je mi to upřímně líto. Rocky je pojem, je to film, který stělesňuje všechno co lidi drží u u obrazovek je to příběh, který by neměl nikdy skončit. Nás nedrží člověk, nedrží nás napětí nedrží nás jiný soupeř! Drží nás Rocky je to člověk se kterým by jsme se chtěli znát, se kterým by jsme se chtěli byť jen vyfotit a věřit, že je opravdový šampión, je to člověk kterého byjsme chtěli mít za přítele, je to jenda z mála osobností stříbrného plátna zapsaná v mém srdci na věky.Vím většinou to není akční film film co vás zasáhne u srdce, a který si delší dobu poneste v sobě, ale vyjímka potvrzuje pravidlo!Navíc ta hudba!!!!IIkdyž jsou díly rozdílné urovně tak já lecsos odpustím a rád......

Pirát silnic (2007)

Opravdu dobře sem se u téhle ujetiny bavil:) Amerika posledni době nám všem ukazaje jaká opravdu je a je to srandovní. Konečně nastavuje v několika komediích se špetkou nadsázky sobě zrdcadlo a zjišťuje jak je to směšné viz podobně laďené kousky, jako Napoleon Dynamite, Superbad nebo honba za lesním mužem.S trochou nadsázky mě tyto filmy připomínaj Homolkovic serii, které zas reflektovala tu naši povahu českou :)

Krvavá laguna (2007)

Mno kde začít? :) Minimum herců a z lokací jeden bar a pár stromů ve vodě a jeden krokodýlToť vše, ne že bych opovrhoval minimalistyckým pojetím, jelikož jen letmo mě napadají filmy se stejným pojetím jako Dead end, virus 1.0 nebo blairwitch a daleko líp zvládnuté ať už pekelně hustou atmosférou u dead end a virusu nebo dokumentovým a realistyckým pojetím u blairwitchu.Black water nedisponuje ani jedním, bohužel ani dobrou kamerou ani dobrými výkony nebo dokonce hudbou, na kterou si ne a ne vzpomenout.Film má sice šmrnc skutečné události, ale těžko se chce někerým scénám věřit.Je to šedivý průměr, ze kterého šlo vytěžit mnohem víc, patrně by stačila jen lepší kamera lepší filtr a trošku lepší herci a hned by to bylo o nečem jiném, nemluvě o lepším a situčně vyhrocenějším scénáři.Přesto přezevšechno to v nejhorším všední večer u televize jakž takž zaplní bez většího utrpení.

Firewalker (1986)

Indiana Jones po Chuckovsku :D Další z VHS evergreenů.Prostě tyhle filmy se tak trochu vymikaj z mýho pohledu klasickejm hodnocením, který by se měli objektivně srovnávat se zbytkem. Tyhle filmy si vduchu vždycky asi trochu přikrášluji :)

Horší už to nebude (2006)

Willa mám rád a bylo to, netradiční, příjemné, nenucené, dojemné a taky zábavné, ale nemohu se ubránit srovnání s Clickem, nebo s truman show oboje se mi se mi líbilo přeci jen o poznání více, ale i přes to zasloužené 4 hvězdy.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Hodně lidí to strhalo, ale rozhodně to špatný není.Jackie je můj oblíbenec a každopádně to není film, který by si mohl postavit k svým veledílům HK akční zábavy, ale Imho to není o nic horší než druhý díl Rush hour a povedená akčně komediální hodinka a půl je zamnou ani nemrknu :) Jackie na svoje léta pořád odvádí pěkný kus práce Chrisovy jede huba pořád stejně, takže není co řešit pokud se vám líbili předchozí 2 díly s tímhle na tom nebudete jinak, pokud se vám nelíbili tenhle to už nevylepší :)