Lámači kostí (1979)

Tento film jsem miloval!! Dva kořeni hubenej a tlustší utečou z vězení a začnou se učit Kung fu styl podle knížky co jim dal ve vězené jeden jednookej.Vynikající zábava a finální souboj jich 2 proti mistrovy s holí je vynikající. Lamačí kostí Rulezz!!!Doufám, že si na tento film vzpomene víc lidí, jelikož tohle byl VHSkovej evergreen.

V řetězech (2006)

Tak vysoký hodnocení co tu dáváte mi hlava prostě nebere.Nebudu dávat filmu plno hvězd jen proto, že v něm hraje pěkný Blues, ani proto, že christina zvládla roli coury dokonale.Film byl prostě slabeja já jsem si myslel, že bude i syrovější a opravdovější jako třeba Crash a ne že se z toho ke konci stane trapnej slaďák.Pro mne prostě zklamání, které ani moji dva oblíbení herci nevytáhli z hlubin průměru a ještě k tomu Justin, kterýmu nevěřím jeho hraní ani za mák.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První sezóna 5 hvězd to bezesporu, druhá za 3 hvězdy, třetí 4 hvězdy a čtvrtá opravdu slabé 3 hvězdy, protože to co tam naflákali za blbosti to už není ani možný... Škoda mělo to skončit mnohem dřív....

Apartmá v Kalifornii (1978)

Takovej potenciál!!!!!! A taková nuda! Nebýt Cosbyho s Pryorem a Matthaua bylo by to odpad.Dvojice Cain a druhá s Aldou nebyly vůbec zábavné a ani zajímavé, přitom tvořili převážnou první polovinu filmu.Já miluji Komedie 70 a 80 let, ale tohle se nebylo vážně nic moc nemít to ty hvězdy řek bych průměr ale natočit takovouhle šeď s takovým ansamblem je ostuda, kterou nezachrání ani povedených 35 závěrečných minut.Berte moje hodnocení s mírnou rezervou bo ho záměrně srážím o jednu hvězdu níže za promarněnou šanci jinak to jsou v podstatě skoro 3 hvězdy.

Dopravní přestupky (1985)

Film si pamatuju ještě z dob VHS a otřesného dabingu, ale bavil jsem se u něj tenkrát královsky a věřím, že bych se bavil i teď!

Strašidelné Vánoce (1988)

Chtěl jsem dát míň, ale závěr je pěkný a vánoční.Touhle komedií na vánoce nic nezkazíte.Pro 80 léta mám fakt slabost u americké komedie zvlášť.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Schválně jsem si nechal hodnocení až na další den, že se mi to třeba rozleží v hlavě, ale musím říct, že ani ne :(.Tarantinův film byl sice jen ukecanej a rozhodně jeho asi nejhorší, ale i tak měl jakejsi šmrnc, hlavně díky Kurtovy.Planeta Terror ten šmrnc jaksi nemá, i když se hodně rodrigez snažil, je tam pár vtipnejch momentů krev lítá jak o život, ale prostě to není ono.Celou dobu se nemůžu zbavit dojmu že Macheta by byl daleko lepší film :D.Přes všechnu kritiku si tento film zaslouží shlédnout je prostě fandovsky udělanej a za vidění stojí, ale oba už předvedli daleko daleko lepší kousky.

Boj (2007)

Naprosto nechápu, proč někteří sráží film až tak hlubo.Na toto jsem se moc těšil a je pravdou že z toho šlo vytěžit mnohe, mnohem víc a že to tím pádem režisér pěkně posral, ale vyloženě špatné to není.Bohužle to není pecka jako Crank s Jetem navrch, ale spíš průměrný akčnák z béčkových vod s dvěma hvězdamy co ho táhnou do Ačkových řad.Konec byl dlouho předvídatelný a zcela špatný, ale přesto vzito kolem a kolem si tento film svých 50-55% zaslouží po právu a pokud k němu budete přistupovat s tím, že to pecka není a nebudete očekávat nářez roku budete se i docela slušně bavit si myslím.

Zbouchnutá (2007)

Hodnocení je zde dost nadsazené se mě zdá, z tématu se dalo vytěžit mnohem víc.Dost jsem byl zklamaný a to právě díky tomuto hodnocení tady, myslím že kdybych sem to tu nečet udělal bych líp:) Podle mě je to docela příjemná romantická komedie, kterých je ovšem mraky a lepších.Ale stále to jsou slušné 3 hvězdy.

Po hlavě... do prdele (2006) odpad!

S Waterloo po česku nejhorší film co sem měl kdy tu možnost shlídnout. Něco tak blbýho hnusnýho bez výkonů bez smyslu stupidního a přehnanýho jsem ještě neviděl.Ani nebudu popisovat co je na tomto filmu špatně, protože je to všechno!Doslova je tohle průjem novodobé české kinematografie, jak se do toho mohli Mádl, Vetchý a Žilková nechat uvrtat naprosto nepochopím.Jo a české Pupl Fiction????Vůbec nechápu to srovnání, nemá to zhola nic společného krom snad stylu vyprávění kterej je zde oproti PF naprosto otřesnej jinak zhola nic spíš bych řek.Vyhněte se této příšernosti obloukem, ale když se chcete filmově potrápit tak toto je Number ONE a to sem myslel že Waterloo po česku nic nepřekoná:)