Cesta bojovníka (2007)

Takovej potenciál to mělo a celý to zbabrali. Příběh je sice jednoduchej ale to mělo třeba apocalypto taky a oba filmy jsou si dějově hodně podobný, ale i tam kde Apocalypto skřípe tak stejně ční nad tímhle dílem o pěkných pár řádů výše. Karl Urban mě přišel děsně neslanej nemastnej, spíš až děsněj naprosto sem se do jeho postavy nevžil a ani sem mu nefandil, což je zrovna u tohoto typu příběhu to hlavní.Souboje byly katastrofalní, ve střižně nenechali jeden jedinej souvislej zaběr delší jak 1 sekundu během boje kamery přepínaj jak o život a naprosto nesmyslně vás na místo vtahnutí do bitevní řvavy pěkně kope ven a vy už se jen modlíte ať to skončí bo stejně víte kulový co se děje.Vikingové jsou tu jak Arnold v 70. letech po skoku do včelího úlu, prostě Macha s takovou tunou brnění že vypadaj jak z komiksu, to by ale až zas tak nevadilo kdyby jste si vyhlídli v nich nějakýho slušnýho záporáka, ale jsou tu vlastně jen 2 a to hodně podobní nebejt toho jednoho bez oka tak je člověk nerozezná a charakterově už vůbec ne, mám stejně pocit že ti 2 beztak hráli i zbytek nájezdníků, protože tam umírali pořád dokoola jedni a ti samí lidi.Podtženo sečteno Pathfinder je film, který moh být slušným akčním nářezem, ale zkazilo se na něm skoro vše co se dalo a tak ho nedoporučuji ani na domací pokoukání kde se dá ledacos odpusit natož do kina!

Muž, který chtěl být králem (1975)

Tomuhle říkám vynikající dobrodružný film!!! Connery přímo září a Cain i když to není zdaleka takový můj oblíbenec, jakbysmet.Toto je povinost pro všechny milovníky filmů a z fleku by mohl jít znovu do kin.Chtěl bych to přirovnat k jménu růže, né tématikou nebo ústředním hercem, ale tím že i po letech tyto filmy neztratí zhola nic na své poutavosti a jsou odolné zubu času a jsou to perly filmoték.

Bratři Bluesovi (1980)

Ale jsou to lepší 3 hvězdy, a to hlavně za výbornou závěrečnou honičku a pak za výstupy Arethy a Raye:)

Hospoda (1996) (seriál)

Dobře našlápnutý sitcom, který dovedl český fenomém Hospody až k dokonalosti.Skvělí herci, dobrá zabava a přiznejme si to v té době a i v nynější je to na poli českého Sitcomu stále jednička.Jak už bylo řečeno "V hospodě je líp jak na světě"

Magnolia (1999)

Říkejte si co chcete, pro mne naprostá nuda a většinou hodně o ničem.Naprosto mi uniká takto vysoké hodnocení, takový Crash, hodně magnolii podobný a přesto ve všech směrech lepší je dle mne daleko záživnější a příjemnější pokoukání než tohle.

Odstřelovač (2007)

Čistý průměr ničím neurazí, ale ani nepřekvapí.Jen snad opravdu pěkná kamera zvlášť ze začátku, pak už trošku klišé, škoda nevyužitých krásných exteriérů, film k tomu přímo vybízel :(

Hříšné noci (1997)

Dirk Diggler a Chester Rockwell! Mark a Raily jako sexy symboly 70. let.Moc se to povedlo a v některých kruzích i zkultovnělo.Rozhodně doporučuji! W. H. Macy je zde geniální stejně jako don Cheadle a jeho Kovbojskej Look :DRozhodně lepší než vyloženě utahaná a nezáživná toliko opěvovaná Magnolie, alespoň podle mne.

Mladí v partě (1982) (seriál)

Miluju Britcomy, trpaslík ,Partička IT, Office, Jistě pane...,černá zmije, ale toto mě opravdu neoslovilo ani náhodou, přehnané špatně hrané a nevtipné.Tohle hodnocení kolem nějak nechápu:)Každopádně mě se to do vkusu vůbec netrefilo a to 2 hvězdy jen z úcty k Britcomům bejt to produkt jiný země dám jen 1:(

Prachy v prachu (1982)

"Chovej se nenuceně jako Robert Redford v Butch Cassidovi" A teď skoč za přepážku" :D škoda věčná škoda že film už nedávají a nejde nikde sehnat :(