Tři uprchlíci (1989)

Na originál to prostě nemá, ale špatný to taky není:)

Klub rváčů (1999)

Pitt, Norton, Fincher a mýdlo. Dokonalá kombinace!

Nonstop trable s mým dvojníkem (1984)

Tento fil so pamatuji dost matně, ale co si vzpomínám tak se šéf velkého podniku Immer zaměnil s majitelem baru, bylo to dost zábavný a střeštěný takže opět je moje hodnocení trošku šmrncnuté nostalgií :)

Dva nosáči a video (1985)

v mládí jsem byl na tom 3x v kině, takže v hodnocení je dost nostalgie :) a berte ho s rezervou :)Reálně by měli být mezi 2-3 hvězdami.

Vikingové (1999)

Mě se tento film líbil a nechápu proč ho někteří tak strašně haní.To že využli scénáristických berliček, jako že se někdo u ohně naučí vikingsky mi je srdečně jedno.Věřím, že někteří by byli daleko radši kdyby Banderas celý film nerozuměl zhola nic a s nikým nemluvil a nebo by tam běhal náhodně najatý překladatel, ale některé berličky je třeba odpustit, tento film si nikdy nehrál na historický opus, ale je to dobrodružně akčí Fantasy, kde se dá prominout leccos.Pro mě to byla příjemě zábavná jízda u které jsem se dobře bavil, rozhodně nenudil a už vůbec nedumal nad některými scénaristickými či režijními prohřešky.Dost mě mrzí, že takových filmů není vice v záplavě tuny Horrorů, thrillerů, komedií a dramat které se na nás poslední dobou jen hrnou.Sice se to dalo zvládnout lépe. ale na druhou stranu, kterej film ne :)Prostě kdo chce hledat chyby dozajista je najde a hned několik, kdo se chce bavit se podle mě pobaví královsky.

Kanibalové (1980)

Rozhodně film co ve vás vyvolá pocit nechutnosti jako málokterý jiný, těžko říct jestli ho proto zatratit nebo vyzdvihnout.Kdo máte chuť na něco netradičního prosím ochutnejte :)

Hostel II (2007)

Jednu hvězdu za scenu s kosou, jinak tady už byla i nadsázka přehnaná a nereálná :) a ani nebyla k smíchu a když tak hodně nechtěně :)

Čáryfuk (1970) (seriál)

Čáryfuk, Tačúd, Adamkos, nezapomenutelná trojka která střídala kluky jež je zrovna schovávaly :) Vynikající a originální seriál z produkce BBC.

Bludička (1981) (seriál)

Seriál, který bych definitvně chtěl vidět znovu!! klasika z Vegy nebo magionu??:)