Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Naprosto to splnilo mé očekávání velkolepé dobrodružné podívané.Humoru mohlo sice být po více ale scenář mu nedával tolik prostoru jak ve dvojce, takže se to dát prominout.Jediné co trošku mrzí je Chow Yun Fat, kterej tu příliš velkou roli nehraje a mohl být využit poněkud lépe.Nicméně jak jsem psal tato dobrodrzžná podívaná nemá v poslední době konkurenci a o pirátech už pěkných pár let ne:) tak hurá za dobrodružstvím.

Kdo je ta holka (1987)

Viděl jsem to teď znovu a s odstupem 15ti let, kdy jsem to viděl poprvé musím uznat, že to taková pecka není jak jsem si pamatoval, ale přeci jen dám 3ku z nostalgie.Je to dost bláznivý ale 80. léta takový filmy chrlila pořád takže pokud to berete v potaz, myslím rok vzniku, tak to má ty 2 zasloužené 3 pokud ste na to koukávali v mládí :)

Návštěvníci (1983) (seriál)

Český scifi seriál z dob kdy ještě byl při síle. Věčný důkaz toho, že za dob totalismu se se scifi pracovat umělo dnes, nevím proč se toho bohužel tvůrci bojí i když ne každé scifi vyžaduje trikové studia a s tím spojené náklady, možná že podobně humorně laděný seriál by si našel oblibu i dnes a mohl odstartovat vlnu, které se dnes všichni tak zarytě bojí :(

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Tohle nám tenkrát prostě šlo! nějak si nedokážu vybavit lepší zahraniční komedie z té doby s takovými scifi zápletkami :)

Arabela (1980) (seriál)

Vivat vorlíček, bezpochyb nej. český pohádkový seriál.

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

Skvělý seriál z dob kdy se sršelo dobrými nápady! A děti se bavili, dnes mohou koukat tak na Ordinaci nebo ulici :(

Jak se budí princezny (1977)

Kraus vs medvěd a strašlivá rýma je pohádka co zasměje i pohladí a dá se na ni koukat 100x dokola a neomrzí.