Sejmi eso (2006)

Spíš 3 a půl hvězdičky.dobře natočené, ale jaksi bez humoru richieho, nějak mi tam chyběly nějaký ty hlášky a ten konec taky mi moc neseděl:) Podívaná co neurazí když moc nečekáte.

Zkus se přestěhovat (1988)

Ukázal jsem mu nesprávnej PRST! :D Výborná komedie tohle se už netočí.

Za rozbřesku (2006) (seriál)

Výborný seriál! Lepší v mnoha ohledech než většina krimi akčních filmů.Myslím že si to může směle stoupnout vedle pecek jako prison break, Lost či Dexter bez nejmenšího studu. Výše zmíňované seriály jsou sice o chlup lepší, ale je to jen chloupek :)

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Tato skoro 20 let stará, ale přesto vynikající podívaná dosud nenašla ve svém žánru solidní konkurenci natož přemožitele!nejde dát jinak než za 5 hvězdiček!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Perla mezi Britcomy a jen těžko by jste hledali špatný díl, snad jen kromě 9té sezóny, která se moc nepovedla, bylo tam sice pár dobrých fórků, ale už to nebylo ono. Dle mého názoru se po tolika letech už do toho neměli pouštět a nechat tento kultovní seriál odpočívat na olympu Sitcomu.Ty 3 díly byli úplně zbytečné.

Waterloo po česku (2002) odpad!

Něco tak odpornýho a strašlivýho sem už dlouho neviděl! Naprosto mi uniká smysl toho jak někdo může být vůbec tak odvážný a tento film nechat někde promítat.Otřesný zážitek ze kterého se budu ještě dlouho vzpamatovávat a to jsem to ani neviděl celý prorože se na to prostě nedá dodívat, radši bych koukal hodinu a půl na záznam z německé nudistické pláže pro seniory než na tohle!

Zajatec (1990)

Mno rozhodně to není klasickej Jackie jak ho známe!Navíc zde nedostává dost prostoru a jeho role je vedlejší.Na nějaké zajímavé souboje rovnou zapomeňte a to i přes to že tu s ním hraje Sammo Hung, jehož dějová linka je v příběhu se mi zdá jaksi navíc a vubec to tam nějak nezapadá navíc je tam naroubováno mě z nepochopitelného důvodu několik scén z frajera Luka!Například dělání silnice,útěky uplně stejné jak je dělal Newmann, zkrátka tenhle film nedží pohromadě, postavy jsou nevykreslené a plytké a mlátiček se krom jedné krátké vůbec nedočkáte.40% a to jenom že se mi Jackiemu a Sammovy příčí dát míň a za vězeňské prostředí, které mám rád, ale zde je naprosto nevyužito.

Má lepší polovička (2006)

Vcelku povedená romantická komedie o jednom fotbalovém fanouškovy :)

Faunův labyrint (2006)

Mno po pravdě jsou to 3 a půl hvězdy protože na 4 to není ale 3 jsou málo:).Rouhodně v tom ale nespatřuji žádné veledílo .První 2 úkoly byly dle mě dosti špatně zpracované a mohli být daleko lépe propracované jak vizuelně tak scénáristicky, ale je to jen můj subjektivní názor a na rozdíl od mnohých byla dějová linka věnovaná Kapitánovy pro mne mnohem zajímavější.Podtrženo sečteno slušný film se zajímavou tématikou kdy je 2há světová válka říznutá smutnou pohádkou.Tento film je podle mě zde dosti nadhodnocený a pak po jeho shlédnutí vám zůstane takový pocit že nebýt toho přehnaného hodnocení zde by byl dojem z něj o poznání lepší , moje zklamání menší a hodnocení možná přívětivější !