Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Dollarova Trilogie se myslím může směle dělit o trůn nejlepšího weternu s Tenkrát na západě!!!Nechtějte abych musel volit jen jednoho krále to bych asi neunesl!:)

Velký flám (1966)

Bezkonkurenčně nejlepší komedie z 2.hé světové války!Duo Bourvil a Funes je zlato FR. kinematografie.

Četník a četnice (1982)

Pořád je to klasika mrknu na to radsi než na všechny díly Prciček!

Kapsy plné dynamitu (1971)

Určitě ne tak úchvatné jako Cokoliv z Dollarove trilogie či Tenkrát na západě ale za 4hvězdičky to určitě stojí.

Péčko pro začátečníky (2003)

Nic moc komedie, klasicky banda teenageru se rozhodne natočit Porno, z tohoto námětu šlo vyždímat více!Nevtipné určené tak na odpolední shlídnutí jedním okem.PS: když už v americe točí komedie a musí to být o 17ti letých tak by je nemuseli hrat skoro 40ceti letí jako Vince Vieluf nebo Amy Smart 30! Zbytečný film, obloukem se mu vyhněte pokud můžete a pokud ne je leší usnout :)

Uneseni (2006)

tak 3 hvězdy a to hodně s odřenýma ušima!Trošku mi unikal smysl co ti mimozemštani chtěj jestli je sledují a když tak proč se nechali lovit atd.!! škoda námět to mohl být dobrej stačilo pár flashbacku z dob kdy byli unesení trošku známější herce, lepší práci s kamerou a mohlo týt dost dobrý! takhle je to spíš takový utahaný nejsou tam žádné lekačky žádný napětí:( Prostě vcelku nedotažený zajímavý námět.Čekal jsem od někoho kdo natočil za málo penízku slušně budovaný strach v Blair witch, že se mu něco aspoň podobného podaří zde.45%

Na plný pecky (1995)

Nepopsatelně pohodový film, vynikající hudba, mladí začínající herci, prostě film co neomrzí a jeho hudba také NE! 90%

RoboCop (1987)

Na svoji dobu výborné Scifi!Ale i teď pobaví ! 75%

Francouzská spojka II (1975)

Mě se jeví minimálně stejně dobrá jako jednička a scény s odvykačkou jsou opravdu výborné!90%