Rychlé šípy (1969) (seriál)

Rychlé šípy, kterej kluk odkojenej na Foglarovkách by této seriálové perle nedal 5 hvězd? :)

Páni kluci (1975)

Tohle se už netočí a je to velká škoda :(

Krakonoš a lyžníci (1980)

Málo kde je zima a hory krásnější než tady a málo kdy si tak vroucně u filmu přeju být přítomen.Tento film je pro povánoční pohodu jako stvořený, o uvodní písni Petra Hapky nemluvě, ta mi skoro vhání slzy štěstí a radosti do očí.

S čerty nejsou žerty (1984)

Snad nejlepší česká pohádka, která se dá hodnotit i bez kapky nostalgie jak je tomu u jiných.Safra teď vážně nevím jestli se tím výrokem nerouhám ale :)

Smrt krásných srnců (1986)

Heřmánek tu hraje jak nikdy v životě a já mu tu věřím každičké slovo.Scéna s Holanem je nezapomenutelná!

Roming (2007)

Dost jsem se na film po přečtení hodnocení těšil, ale shledávám, že můj názor se bude od ostatních dosti lišit což nebývá tak často, ale tento film je naprosto o ničem.Romy tu přikrášluje až moc, vedlejší dějová linie je špatně napsaná blbě zahraná a nesnesitelně nudná dovedu si představit o dost lepší pojetí.stejně tak hlavní linie filmu je dosti unylá a Labuda nepředvádí ani polovinu toho co by mohl, možno je to tím co mu scénář dovolil.Jediné co je dobré je polívkův výkon, který, ale celý film zachránít nemůže a tak bych doporučoval počkat si na nějakou delší upoutávku, ve které vystřílí těch pár momentů co v tomto filmu stály za to.Dle mého názoru se na lepší časy českému filmu neblýská a troufám si říct, že toto je hodně nepovedený film s naprosto nevyužítým potenciálem.Škoda veliká škoda, protože se z námětu s trochou odvahy dalo vytěžit mnohem víc! Tenhle film neví jak se má tvářit a Bolek který tam funguje jako jediný komediální prvek film de facto kazí, i když je na něm to jediný dobry :) slušný paradox.Počkejte si radši na vysílání v TV jelikož peníze za kino jsou naprosto vyhozený.

Smrtihlav (1998)

Dosti nedoceněné Scifi, ze kterého dýchá temná atmosféra!!Dnes už pointa nijak zvášť neoslní, ale v době vzniku to byla pecka.Atmosféricky hodně připomíná One Point O jenž také vřele doporučuju každému komu se tento kousek líbil.

Svatba naruby (1997)

Kazeta s Glorii Gaynor a Kelvinův tanec to prostě nemělo chybu :).

Rychlá změna (1990)

Originál je originál, ale tady se Amerika nemusí za remake aspoň styďet :)