Satomi hakkenden (1983)

Slušnej nářez aspoň co si pamatuju! taková variace na 7 statečných :)

Red Force (1986)

Film mého mládí, Michelle tu vypadá neskutečně dobře a bojuje ještě líp.Nejlepší díl z celé serie!

Ninja commando (1982)

Škoda, že se na tento film dost zapomíná, je to výborná ukázka střetu Karate vs kung fu a to ještě dost zábavná, kdyby místo Conana Leeho hrál Jackie byla by to asi mega pecka, ale i takto je to výborné.Kdysi jsem na to koukal snad 100x na VHS, kde se film jmenoval COMANDO NINJA nyní jsem si to opatřil i Divixu :)

Vesničko má středisková (1985)

Film jenž dokáže pohladit po duši a i od srdce rozesmát a to i na padesáté zhlédnutí.To si zaslouží jedině plné hodnocení.U mě TOP 1 z českých filmů.PS:V žádným případě neodcházejte před koncem, konec je úplně nejlepši!!:)

Vrať se do hrobu! (1989)

Šíleně, šíleně tě miluju......Tato komedie je nevyčepatelnou studnicí hlášek a myslím že Milan nebyl nikde takovej bourák jako tady! Já už jsem se vyhranil a je to 5 hvězd jakoubku!

Pelíšky (1999)

Bez debat nejlepší český po revoluční film spolu s dědictvím aneb... Nenapadají mne žádné jiné a lepší filmy, které by se daly bez větší újmy na zdraví sledovat stále dokola, tak jako některé naše osvědčené klasiky z dob dávno minulých.

Firefly (2002) (seriál)

Ne tak dobré jako Battlestar galactica, ale Dobrých scifi seriálů je jako máku a se šmrncem westernu to má svoje kouzlo!

23 (2007)

Popravdě jsem čekal od toho filmu o dost víc, pak jsem koukl na hodnocení tady a čekal jsem průser.Nakonec jsem dostal průměrnej thriller, kterej rozhodně není tak špatnej jak ho tu někteří zhazují, ani bych nechtěl vidět které filmy jsou horší než tento podle nich když tu lítaj jednohvězdičková hodnocení až odpad, ale to je každýho věc.Pro mě to je slušný thriller, který mohl ze scénáře jistě vymáčknout daleko více, ale co už ne vše se ideálně povede takže u mě za 3 hvězdy:)

Rocky III (1982)

Tohle píšu ke všem dílům stejně! Kašlu na to, že 1. díl byl originální a nejlepší a že Stallone tu opravdu hrál!!! Důležitá je jen jenda věc a tože tohle funuje velice dobře nejen jako jednotlivý díly, ale i jako celek a ro je to podstatný. sledujme Rockyho cestu vzhůru spolu, byl to a bude to můj hrdina mýho mládí a ať si kdo chce co chce říká je to serie u které vám vytrysknou slzy dojetí stejně tak i štěstí pomalu ve stejnou dobu a pokud ne tak promiňte není to vámi jen nejste děti 80. let a pokud jo, tak vás bohužel něco strašně důležitýho minulo a je mi to upřímně líto. Rocky je pojem, je to film, který stělesňuje všechno co lidi drží u u obrazovek je to příběh, který by neměl nikdy skončit. Nás nedrží člověk, nedrží nás napětí nedrží nás jiný soupeř! Drží nás Rocky je to člověk se kterým by jsme se chtěli znát, se kterým by jsme se chtěli byť jen vyfotit a věřit, že je opravdový šampión, je to člověk kterého byjsme chtěli mít za přítele, je to jenda z mála osobností stříbrného plátna zapsaná v mém srdci na věky.Vím většinou to není akční film film co vás zasáhne u srdce, a který si delší dobu poneste v sobě, ale vyjímka potvrzuje pravidlo!Navíc ta hudba!!!!IIkdyž jsou díly rozdílné urovně tak já lecsos odpustím

Nejhorší týden mého života (2004) (seriál)

Po prvním díle dávám lepší 3 hvězdy, zatím to dost připomínalo Meet the Parents, a i zbylé skeče nejsou nic nového, ale podání je příjemné a snad se seriál vytasí i s něčím originálnějším postupem času, hodnocení sem dávám záměrně brzo bo tu ještě od nikoho není a snad to lidi přiměje se na to kouknout.Časem možná hodnecení změním, uvidíme jak mu to půjde :)