Božský Evan (2007)

Lituji Carella a Freemana, že se nechali uvrtat do takové slátaniny.Nevtipné, trapné, zbytečné.Přitom z námětu by se dalo vytěžit mnohé, ale Amíci maj ve všem poslání a neumějí se u takto rádoby Ačkových titulů vůbec odvázat.

Hibernatus (1969)

Staršně těžko se zde hodnotí, jako při srovnání s ostatními funésovkami nemohu dát víc než za 3 hvězdy, ale ve srovnání s komediemi především americkými, kterým dávám taktéž za 3 tak nad těmi ční Hibernatus jako mohyla nad mravencem.

28 týdnů poté (2007)

Vynikající začátek a pak už jen samé zklamání, znovuprovařený námět s hlavními hrdiny, kterým ani nefandíte.

Piti Piti Pa (1970)

Dřív jsem si myslel, že tohle je Funesův nejslabší film, ale jak roky plynou zjišťuji, že ho mám čím dál tím radši:) A ten soundtrack to je vážně bomba.

Mr. Brooks (2007)

Lepší 3 hvězdy, nenudil jsem se ani chvíli, avšak pár much se tam našlo.Zejména posatva Brooksovy dcery mi vůbec nesedla a nežral jsem jí to ani za mák, navíc to tam bylo jaksi násilně naroubované mno nechci nějak spoilerovat, ale v této části film dost skřípal a chtělo by to lepší scénaristickou ruku, ostatní herci odváděli slušný průměr a dokonce mi nevadila ani Demi což je kupodivu a vyčníval jen Hurt, který se zhostil druhého já přímo bravůrně.Každopádně snímek je jeden z těch lepších a rozhodně si myslím, že nezklame, ale bohužel nezanechá hlubší stopu jak by si možná zasloužil, zůstane stále ve stínu Dextera, který je v tomto tématu přeci jen naprostou špičkou.

Let Fénixe (2004)

Povedený remake staré klasiky.

Taxi, taxi (2000)

Slabší jak jednička,a le ještě za 4 hvězdy to je :)

Paranoia (2007)

Film je nudný a urousaný, jediný zážitek co si z první půle filmu odnesete je, že budete silně nenávidět hlavní představitelku a druhá půle je strašně předvídatelná.Za shlídnutí to ani nestojí maximálně s druhou polovičkou pokud sleduje nesmysly typu ordinace tak tohle by jí do vkusu taky padnout mohlo.

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Naprostý skvost mezi českými seriály, kde pánové Horníček a Sovák sehráli nezapomenutelné dou majitelů knížek, ale pozor z obrázky!!!!! :D .Doufám, že mladší generaci neodradí, že je seriál černobílý a zamiluje si ho jako já.

Divoký Stomp (2007)

Další černošskej film kde bělocha nezahlidneš jak je film dlouhej, každej samozřejmě ale úplně každej umi bezvadně tančit má svaly a tlustochy nemaj to samy platí o ženskych prostě samý pyskatý přeličený nádhery, kterejch je ve filmech preci jen větši nedostatek než svalnatejch černochu tak se tyhle filmy spokoji vždy maximálně s jednou ženskou a ostatni nejsou nikdy zabraný zblízka nebo ze předu vždy jen z dálky z úhlu nebo jen postavy bez hlav atd...Nicméně taneční kousky jsou dobré a tématicky je skoro stejný jako Drumline, u obou doporučuju sestříhat jen na bubnovací v tomto případě na taneční scény a ušetříte si čas, protože to je to jediné dobré.Teď si říkáte že jsem dal nějak dobrý hodnocení mno sou to 3 ale s odřenejma ušima kreace byly povedeny a ten styl cernoskejch rasistickejch filmu kde zamerně nepodkaj bělocha ani v autobuse je mi spíš už k smíchu.