Horší než smrt (2007)

Výborná britská komedie! Tohle má jít do kin a ne ty americký hovadiny.Škoda, že jich není víc.

Všichni prezidentovi muži (1976)

Slavná událost a 2 velikáni filmu v ní hrají neohrožené novináře.I přes to že konečně přesně vím co znamenala aféra Watergate a že Dustin i Robert jsou moji opravdu oblíbení herci, musím tomuto filmu přisoudit až příliš pomalé tempo a velkou rozvláčnost, která třebas u JFK nebyla zdaleka tolik na závadu jako tady. Takže dobrý film, aůe výše jak za 3 hvězdy jít nemůžu.

Skóruj! (2007)

Je to sice bláznivý až moc, ale vůbec to není špatný :D. K Blades of Glory tomu eště něco chybí, ale zas pro mě lepší než přehršel teenagerovských komedií.Sečteno podtrženo čistej průměr, jen škoda, že Terry Crews nedostal víc prostoru :)

Dexter (2006) (seriál)

Snižuju na 4 hvězdy z původních 5ti! 1. serie byla za 5 hvězd určitě ale po 8. epizodě z 2hé serie musím prostě ubrat je to děsně natahovaný a zdaleka to nemá drajv 1 řady, snad se to zlepší, ale jako celek to zatím kleslo, ale i tak je to přinejmenším nadprůměrný seriál a doporučím ho každýmu.

Honba za lesním mužem (2006)

Strašná ujetina, jen je škoda, že tam bylo tak málo Justina Longa:D Dostat tam víc prostoru se svým kamošem mohla to bejt pěkná konkurence pro Napoleon Dynamite, ale takhle slabší 3 hvězdy

Kněz je poděs (2007)

Slušná romantická komedie u které je nejzajimavější to jak si Krasinski do svýho prvního většího filmovýho debutu dotáhl část partičky ze seriálu Office :D

Neviditelný cíl (2007)

Akční nářez!!! Nebudu řešit esi je lepší Flash Point nebo Invisible Tagret, prostě to neřešte a pusťte si oboje.

Flash Gordon (1980)

Ovšemže tento film není trikově ani kulisově nějaká špička, jen se podívejte na rok vzniku!!!Ale i tak je to prostě paráda je to moje dětství a nemůžu říct, že jsem se i po letech skvěle nebavil.Moje hodnocení je trošku říznuté nostalgií, ale i přes to všechno negativní co tomuhle filmu někteří vytýkají se mě osobně zdá ona kýčovost pěkná a Dalton a Blessed nebyli nikdy tak Cool jako tady!Podtrženo sečteno Flash se musí každýmu milovníkovy scifi líbit, nebo aspoň těm kdo zažili éru VHSek a tohodle kultu.

Americký ninja 3 (1989) odpad!

Nelíbilo se mi to už tenkrát jako dítěti natož teď.