Řetězová zpráva (2010)

Lidi, když jsem viděl trailer na tenhle film v kině před Harrym Potterem 7-1/2 tak jsem se smál, ješte dlouho po tom, co mě dorazil na závěr traileru "nečekaný" název filmu, který vypovídá asi sám o sobě a i o celkové kvalitě tohoto snímku. Ostatně vaše hodnocení stojí za mnou, ikdyž jsem film neviděl a ani neuvidím=D.

Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích (2010)

Hezky, ale pozdě. Tuhle zápletku už měly Turtles Forever a navíc, tím že si nezahrávali s konceptem vše je obráceně, celek působil tak nějak lépe. Na druhou stranu, právě ty odlišnosti, až kolikrát ad absurdum měly detaily vyladěné natolik(dabing, rozdíly), že nakonec to nevyznělo vůbec špatně. Navíc moc pěkná animace a hudba.

Cesta (2009)

Knihu jsem nečet, takže můžu s radostí říct, že jdu na to. Protože tohle byla síla.

Megamysl (2010)

Mega zábava, Mega scénář, Mega originální. A rozhodně Mega lepší než Jak vycvičit draka. A to musím říct, že fantasy mám raději než sci-fi. Dreamworks přesto dokazuje, že jediné co měl Pixar navíc byl čas, protože už se na něj dotahují a doufám, že se časem i vyrovnají. Animáky maji podle mě před sebou dlouhou a úspěšnou budoucnost.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Dokud to vypadalo, že kulisy vezení se využují pro celý film, šlo se na to dívat. Ale jakmile se přešlo na loď, jakákoliv logika padla do hludin oceánu. Ve 3D veřím, že bych seděl a kochal se touhle blbinkou, ale doma to nestálo ani za tu elektřinu pro počítač. Dvě hvězdy za Milu a značku Resident Evil, která se po prvním díle mohla vydat oběma směry, ale bohužel spadla dolů.

Predátoři (2010)

Co dodat, čekal jsem víc Treja, víc Morfea, imho i víc predátora. Nečekal jsem lékaře=D, nabušeného pianistu a tak málo Morfea=(. Přesto důstojné pokračování, přestože slabší než oba původní filmy. Chyběl tam asi holt nějaký kickass důchodce=D.

A-Team: Poslední mise (2010)

Nemůžu uvěřit, že v letošním roce se ze 4 týmovek vyklubalo jen jedno zklamání, navíc na postu, u kterého jsme to čekali (Loosers). Avšak kupodivu ikdyž jsem si áčko užil, vyšumělo do ztracena víc, než bych si jako fanda předlohy přál. Zkusíme druhou projekci a pak to přehodnotím.

Expendables: Postradatelní (2010)

Jo Slyi to by ti šlo, ale ta závěrečná man-to-man bitka byla tak nepřehledná až to bolelo mé oči. Ale rád ti dám šanci na nápravu ve dvojce. Zkus to ještě lépe, protože tvoje zkušenosti s akčními filmy nemá žadný dnešní režisér.

Red (2010)

Reinventive and Extremely Diligent. Úsměv od začátku do konce filmu a plnou pozornost jsem už dlouho nezažil u hollywoodské mainstreamové produkce. Co takhle dvoječku?