Rodinné případy (2019) (seriál)

Z velké nudy a ze zvědavosti jsem všecky díly viděla. Vše se točilo v jednom domě, u jednoho hrobu, atd. Zkrátka šetřilo se kde se mohlo. Ono by to špatné nebylo, kdyby tam nehráli amatéři a vložili do všeho více.

Bylo, nebylo - Píseň ve tvém srdci (2017) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů této série. Odlehčení od stereotypu ostatních dílů věčně hledajíc způsob jak zvítězit poslední boj. Vidět a slyšet zpívat piráta nemá chybu😉

Bylo, nebylo - Série 7 (2017) (série)

Proč další série po zdárném ukončení ??? Nové postavy jsou ošklivé a nesympatické. Nové příběhy už ztrácí kouzlo starších epizod. I když se tam pohybují staré hrdinové , tak už to není vůbec ono. Opakování neustále dokola zda "věřit či nevěřit" je už tak otravná fráze, že máte chuť tv rozbít. 1*za konec velkého Rampelníka a šťastný konec Golda s Belle.

Bylo, nebylo - Série 5 (2015) (série)

Poslední díl byl přesně takový jak by měl v pohádkách skončit. Velmi šťastně....

Rukojmí (2005)

Bruce přesně takový jak ho známe a milujeme. Nezklamal. Bonus na začátku filmu: Bruce s vlasama a s vousy😃

Vévodkyně (2008)

Keira na mě vždy působila chladně, žádná empatie a na vévodkyni moc vychrtle. Vlastně celý film působil studeně, nikoho si neoblíbíte a nikomu nefandíte. Čas běží, nikdo nestárne, jen účesy a krásné kostýmy se dle doby mění, což asi jediný plus.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Průměrná komedie na jedno shlédnutí. Víckrát snad ani ne. Tučňáci roztomilí, to ano. Jim se snažil jak mohl, ale k němu se opravdu hodí jen komedie, kde může ukázat co nejvíce grimasí, což na konci trochu předvedl.

Nedotknutelní (2011)

Film, který by měl vidět každý. Musí zasáhnout i těm největším drsňákům nejen příběhem, humorem, ale i tím, zda je to vůbec možné a reálné. A že je to na základě skutečných událostí mě to dojímá ještě víc. Určitě doporučuji všem.

Venom (2018)

Další marvelovka? To snad už ne, kde ty nápady furt berou. A ejhle, mě se to líbilo. Manžel říkal, že Venom je záporná postava a já jsem nakonec ráda, že tady nebyla. Líbil se mi příběh, spojení člověka s symbiontem, jejich sblížení a kamarádičkování bylo zábavné. Postavy byly sympatické.

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Průměrná nenáročná pohádka o slepém Martinovi, který se rozhodne hledat princeznu. Pohádek s podobným tématem je vícero a přece je to jiné. Škoda jen, že nebylo více efektů jako na začátku a Vaculík, kdyby více exceloval bylo by to na vyšší úrovni. Oceňuji krásnou přírodu, pozvolný děj a sympatické tváře.