Princezna ze mlejna (1994)

Jedna z nejhezčích pohádek s krásnými písničkami a hudbou. Čert a vodník jsou úžasní a neokoukaní.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Celé se to nepovedlo, ať už to bylo obsazením, zdlouhavým dějem, či hudbou. Nesmrtelná Bohdalka ať se na to už vyprdne. Na Štědrý den bych čekala rozhodně něco jinýho.

Jsem božská (2018)

Podprůměrná komedie o sebevědomí. Párkrát se zasmějete, ale přišlo mi to víc trapné než vtipné. Bridget Jones je mnohem zábavnější.

REC 4: Apokalypsa (2014)

Za mě nejlepší ze série Rec! Napětí a akce po celý film, tak jak to má být. Žádný trapný nářek jak u předešlých dílů. Samozřejmě konec otevřený, ale to už u hororů bývá pravidlem.

Rec 2 (2009)

Dvojka je téměř stejná jako jednička, akorát trocha vysvětlení navíc. Jinak stejný nářek, řev, panika apod. už mě i lezla na nervy...vždy si musím počkat až na závěr filmu, kdy to je to mazec!!

REC (2007)

Reportážní filmy nemusím, ale dodívala jsem se. Celkem to šlo, zvlášť ke konci mě to začalo bavit.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Ben Stiller mě baví více v komediích, ale snaha o romantického snílka, který se ztrácí ve svých představách, zas tak nebylo špatné. Přesto bych něco střihla a někde víc přidala na síle myšlenky děje.

Riddick: Kronika temna (2004)

Ani 3 ani 4. Nadprůměrná scifárna s charismatickým Dieselem. Jediný, kdo mě ve filmu udržel ve střehu. Ostatní už šlo mimo mě, ale i tak podstata děje a napětí se drželo slušně.

Ambiciózní blondýnka (2007)

Během filmu jsem odbíhala, ani jsem o moc nepřicházela, jako kulisa při vaření snesitelné.

Nezahrávej si s ohněm (2012)

Hasič převezme do svých rukou povinnost, kterou nezvládla policie. Bruce Willis je tam jen na oko, škoda, že neukázal víc, aby měl zase špinavé bílé tričko.