Zocelovací kúra (2015) odpad!

Komedie, u které jsem nezasmála, nudila se a pak usínala.... James King (Will Ferrell )je nesympatický, nudný, hloupý, že mu přeji ve vězení úplně vše nejhorší. Nic tady nezachránilo.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Kdyby film trval max hodku a půl, tak by to byl možná lepší průměr, teď ale musím hodnotit zdlouhavý nudný slabý příběh. Akce bez napětí, žádný šmrnc, bylo mě úplně jedno jak to dopadne.

Vyvrženci pekla (2005)

"Tutty-kurva-frutty!" Na tento nechutný, nelítostný a psycho horor musíte mít silný žaludek. Kdyby polda dodělal pořádně jsou pomstu, dala bych i lepší hodnocení. Konec to zabil.

Dům za všechny peníze (1986)

Romantická pohodová, příjemná komedie, výborná pro odpolední odpočinek.

Wonder Woman (2017)

Při shlédnutí půl hodinky jsem se i nudila ....a pak se něco trochu začlo dít pomalým tempem, ale smysl to dávalo. Hlavním tématem byla válka, zlo či dobro lidí a samozřejmě láska. Pomalých záběr bylo až moc, ale film mě celkově mile překvapil.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Super zábavná akční bondovka s tvrdým výcvikem mladých uchazečů na tajného agenta. Super hlášky! Ano, každý si jak čtu níže komentářů zapamatuje hlášku se zadnicí...

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Slabší druhý díl. Žádná větší akce. TEN MLÝNEK BYCH DOMA NECHTĚLA!!!!

Dům tisíce mrtvol (2003)

Dobrá hudba a občas pitomý vtipný kecy. Úchylný psycho.

Tudorovci (2007) (seriál)

Výpravný historický příběh o náročném a náruživém králi Anglie Jindřicha VIII. Uvidíme zde všechny jeho ženy a jeho touhu po následníkovi. Druhá část děje se zaměřuje na věrnost náboženství a všech kumpánů, jeho milostí a nemilostí a lordů a nelordů. I tady se lhalo a podvádělo, jako všude. Seriál se mi líbil, akorát bych vytkla, zbytečně velký prostor věnovaný Anně Boleynové. Osobně bych uvítala šťastné chvilky i s jeho první ženou. Další pozitiva byly krásné dobové kostýmy, hudba, styl a vše co k historii Anglie patří.

To (2017)

Nic jsem od hororu neočekávala, nehádala děj a nečetla dopředu hodnocení, jen že manžel hltal knížku "TO". A musím říct, že jsem film sledovala se zájmem od začátku. Lekačky byly předvídatelné to ano, ale šašek byl děsivý, děj měl myšlenku a další plus za mně byl, že v hororu vystupovali děti jako oběti a vyšetřovatelé. Těším se na další díl.