Méďa (2012)

Přeš všechny ty popkulturní odkazy, Flashe Gordona a homosexuálního Green Lanterna Ryana Reynoldse to prostě jako film nefunguje. Být to kraťas, proč ne, ale takhle je to přeprděná klišovitá hloupost. Promiň, Sethe.

Casino (1995)

A pak že voice-over je scénáristickej fail!

Funny Games USA (2007)

Jeden z nejodpornějších filmů, co jsem kdy měla možnost vidět. Ta nepříjemnost, beznaděj a brutalita byla cítit celých 111 minut... Silný filmový zážitek, který by s nějakou silnější (nebo spíš nějakou) pointou byl psychologický masterpiece.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Vidět kinovou verzi, tak se možná nebudu tolik nudit, ale ta rozšířená to tím začátkem a nic neříkajícíma holčičíma dialogama potopila. Závěrečná automobilová honička je ale parádní, to zas jo, ale film jako celek vyzní dost zbytečně.

Amazing Spider-Man (2012)

Bylo to dobrý! Těším se na dvojku, tam těch pravejch spider-manovskej hlášek bude totiž třikrát tolik. A ať se vrátí Webb, umí natáčet fakt pěkně a některý klipový sekvence jsou ach och ach.

Poupata (2011)

Typický český sociální drama. A obsahuje tam snad všechny problémy, aby to pak mohlo získat co nejvíc cen, který vypovídají o kvalitě ještě míň než Oscaři. Automaty, marihuana, kluk na vozíčku, těhotenství, nezaměstnanost a ještě přidali menšinu, aby to mělo ještě něco víc. Krom toho, že ten příběh se absolutnš nikam neubírá, se ještě postavy chovají tak nelogicky, že bych jim všem přála ten konečněj ohňostroj.

Až vyjde měsíc (2012)

Má to takový ty typický Andersenovský vybledlý barvičky, nefuknčkní rodinu a Billa Murraye. A pak je do toho roztomilej příběh o první lásce, se spoustou ujetejch postav a dětskym Dwightem Schrutem. A celý je to prostě tak fajnový a usměvavý že nejde jinak než dát 5 hvězd a doporučit.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Viděla jsem první dvě série a musím říct, že je to nekoukatelný seriál. Pitomé postavy, co neví co chtějí, a chovají se jako patnáctky, s dost příšerným vkusem a a feministickými kecy, co se nedají poslouchat.

Temné stíny (2012)

Špatný, špatný, moc špatný. Film s takovym hereckým obsazením, a ona z toho vznikne taková slátanina, kde do jednoho všechny nenávidíte a modlíte se, aby i upíři mohli umřít. Pak ten levnej make-up, kterej vás při detailních záběrech nutí kroutit hlavou, ne-li se facepalmovat. Pak tam je teda Alice Cooper a pár dalších zdařilých vtípků, u kterých se upřímně zasmějete, ale ve výsledků se modlíte, aby ten film co možná nejdřív skončil. Je to vizuálně nehezká nuda.