Seriózní muž (2009)

nevim, na čem ti Coeni jedou, ale chci to taky. Nejžidovější film všech dob, smysl Judaismu ve 106 minutách.

Single Man (2009)

Extrémně se mi líbili ty detailní záběry, dávalo to tomu filmu zase nový rozměr, mnohem náhdernější.

Agora (2009)

Celý film se tam navzájem kamanejuí tři náboženenské skupiny a do toho jakože Hypotie filosofuje, jak je to s tou Zemí. Ale co, náhderně se na to dívá!

Počátek (2010)

Ne, není to nejlepší film Christophera Nolana (Memento i Dokonalý trik mají silnější ou maj f**kin gad efekt). Ale stejně, takový film jsem si vždycky přála vidět: skvělé obsazení, Zimmerova hudba, snové triky, (skoro) žádné klišé a NÁPAD. I když to je vpodstatě dost banální příběh, akorát nám ho Mistr Nolan trochu zamotal (sen ve snu ve snu:)). A kolikrát jste viděli scénu trvající 10 sekund /pád auta/ roztáhnout na celou hodinu? A Taky jste měli husí kůži, když Joseph Gordon-Levitt létal v ulové gravitaci? A nepřišel vám závěr na letišti jako v LOST? BTW: Nolan už by neměl na začátek filmů dávat poslední scénu, už ho máme dávno prokouknutýho:))

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Špatný, špatný, strašně špatný film. A když už neobsahuje ani pořádné popkulturní odkazy, tak je to vážně na nic. Ze Shreka se už dějově nedalo nic vyždímat, tak scénáristé přišli s debilním nápadem alternativní reality, aby mohl vyjít další film se Shrekem v názvu a přitáhli tím lidi do kina. A podařilo se, i když to je pro nás diváky docela podraz...

Návrat do Cold Mountain (2003)

Typické drama o lásce. Krásná Nicole Kidman a ještě krásnější Jude Law se strašně milují, ale nemůžou spolu být. Aby byl konec ještě silnější (citové vydírání...), tak hlavního hrdinu zabijou. Slzy spadly, ale to je asi tak všechno.

Dopisy pro Julii (2010)

Jedna z největších slaďáren která se dá v poslední době vidět. Ale pokud přijdete příjemně naladěni, není problém se dobře pobavit a párkrát se i přihlouple usmát nad tou 120% romantikou.

Radiohead: The Astoria London Live (2005) (koncert)

strašně špatně natočený koncert. nuda, nuda, nuda a genialita radiohead ještě nedosahuje takových rozměrů, abychom umírali z dvouhodinového statického záběru na Thoma Yorka.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Tragédie. To, co jsem v knižní podobě považovala za krásné a romantické, bylo v filmu tak trapné, že jsem se styděla za to, že jsem to vůbec četla. Ale co na druhou stranu bylo nadprůměrné? Kamera (ve dvojce byla ještě lepší, ale i tak to bylo vynikající) a soundtrack. Za nejlepší okažmik ve filmu ale stejně považuju scénu,kdy se Bella začala líbat s tím vlkodlakem a celý sál začal ironicky tleskat a pískat.