Aillaendeu - Episode 1 (2023) (epizoda)

Neb jak vznikl ten závazný slib a co se stalo během prvního pokusu o vytvoření bariéry. Naprostá dokonalost!

Aillaendeu - Season 1 (2022) (série)

Co napsat k první serii? Beru to jako rozdělení na šest a šest dílů jednoho příběhu. Tomu taky odpovídá konec, který by diváka neuspokojil, kdyby měl na pokračování čekat dva roky. Takže zatím takhle, víc později  ;)

Aillaendeu - Episode 5 (2023) (epizoda)

Tak tohle bylo jedinečný! A krásný! Chci být sám, abys byla v bezpečí, tak budu z dálky pozorovat, jak jsi šťastná. Až na tu minulost, která to ještě víc zamotá  :( pro tyhle klasické epizody mám slabost  :)

Aillaendeu - Episode 4 (2023) (epizoda)

Odůvodnění černého démonského pasažéra bylo fajn. Jelikož zdejší "obsah" totálně spoileruje děj celého dílu, tak napíšu jenom: dost drsný!

Aillaendeu - Episode 3 (2023) (epizoda)

Něco tak mile vtipného jako je úvod, kde se konečně každý setká s když, jsem neviděla od...každý si doplní, jistě tam najde hned několik kousků...dokud se nepřidá ten nepříjemný. Super :)

Aillaendeu - Episode 2 (2022) (epizoda)

Skvělá atmosféra, akce, napětí a zase trochu odkrytí minulosti. Jo, je to jistý, tohle mě bude bavit  :)

Aillaendeu - Episode 1 (2022) (epizoda)

Neskutečně vtahující hned od začátku. Jsem moc zvědavá, co bude dál, protože naznačení přítomnosti ovlivněné minulostí...zatím vypadá víc než dobře!

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Pointa je naprosto skvělá. Úplně stejně jako konec i začátek, jenom někde uprostřed jsem se přistihla, že to u mě funguje jenom na půl. Proč? Protože právě tam nefungovalo to spojení akce a komedie. Zbytek byl v pořádku. Milý film na sobotní večer  :)

Star Wars: Klonové války (2008)

Moje oči si chvilku musely zvykat na animaci. Podle mě to způsobil fakt, že děj na začátku není s postavama, ale jde se hned do akce. A všechno to zároveň skáče do všech stran, takže to bylo náročnější. Ale potom se mi to v hlavě ustálilo a vlastně to bylo moc fajn. Po dějové stránce...no, byla bych hodně mimo, kdybych si stěžovala, protože tohle je klasický vzorec vyprávění, který je vlastně fajn, pokud je provedení ok. To se tady ale povedlo. Zároveň mě moc bavil humor mezi Anakinem a Ahsokou, ten byl fajn a občas jsem se zasmála poměrně upřímně, ne ve stylu: To je tak dětinsky roztomilý! Ale na druhou stranu je to zároveň trochu jednoduše podané a nikdy by mě nenapadlo, že napíšu: Proč tam bylo tolik akce? Trochu to tomu uškodilo. Což je fakt škoda, protože hned několik akčních sekvencí je hodné zapamatování. Fakt budu ráda koukat dál  :)