Méďa (2012)

Mám slabosť pre Milu Kunis :) .............. a tiež pre vulgárnych plyšových medvedíkov :)

Na věky věků (2012) (seriál)

To na čom boli postavené Piliere Zeme tu absentuje. Hovorím o veľkolepej výprave. Ak by seriál nebol natočený na motívy známeho námetu, tak by zapadol prachom.

Bitevní loď (2012)

Snímka má svoje kvality, ale... je až nechutne bay-ovská. Tiež ma prekvapil nie naplno využitý potenciál najzaujímavejšej postavy v podaní Liama Neesona (v strednej časti filmu sa úplne vytratil). A na to, že logika niekoľkokrát "pokulhávala", sme si už aj popri iných akčných filmoch stihli zvyknúť :) Dalo by sa to zhodnotiť asi takto: Prvá polovica Armageddon, druhá Transformers.

Titanic II (2010) odpad!

Skrátka mi to nedalo a musel som si to pozrieť :D

Můj bratranec Vinny (1992)

Jedna z najlepších komédií aké som videl. A to som ju vzhliadol prvýkrát po 20 rokoch od jej vzniku :) V tomto filme všetko dokonale funguje.

Tintinova dobrodružství (2011)

Rovnaký prípad ako Cameronov Avatar. Technická dokonalosť bez duše a s príbehom, ktorý ničím neprekvapuje. Škoda, Spielberg totiž dokáže omnoho viac...

Drive Angry (2011)

N.Cage je drsný, A.Heard je sexy, W.Fitchtner je cool. Ja som sa pekelne dobre bavil. Guilty pleasure.

Časové pásmo bylo změněno