Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Napriek "ukecanosti" tohto seriálu (alebo vďaka nej?), dostavenie nudy nehrozí.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Prepáčte moju zaujatosť, no som obrovský fanda :-)

M*A*S*H (1972) (seriál)

Staré ale vynikajúce. Ľudí to baví do dnes a myslím, že pri veku tohto seriálu, to už je čo povedať.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Ja som sa nudil, čo nie je dobré. Príbeh ma vôbec nezaujal a navyše bol až príliš predvídateľný. Síce niektoré hlášky boli ozaj vtipné a kostýmy tiež výborné, no k spokojnosti mi to nestačilo. Sorry.

Saw: Hra o přežití (2004)

Kult tejto série ma akosi obchádza. Tvorcom nemožno uprieť snahu o premodernizovanie kultového Se7en, avšak na môj vkus bolo toho napätia málo, resp nedokonale vytvorené. Ide len o "blbinku" zaobalenú do pekného audio-vizuálneho pozlátka s "nečakaným a prekvapujúcim" záverom slúžiacim len na pritiahnutie masy divákov. Považovať to za kult, či porovnávať s výborným Se7ev alebo tvrdiť že ide o niečo "prelomové" je nelogické a úplne absurdné.

Klub sráčů (2000) odpad!

Hmm... Asi som sa zmýlil. Neviem čo ma lákalo pozrieť si tento film. Možno originálny názov či snáď vidina váľania sa po zemi a chytania sa za brucho kvôli neprestávajúcim návalom smiechu a možno len nuda. Každopádne, žiaden z uvedených dôvodov a ani žiadny iný nie je dostačujúci na čo i len krátke zazretie tohto umeleckého odpadu. Brak ako sa patrí.

Portrét šílenství (2005)

Zaujímavo koncipovaný film. Nejaká známejšia tvárička a kvalitnejšia réžia by z toho vykúzlila o čosi viac.

Přátelé (1994) (seriál)

Komu by sa nepáčila partička týchto šiestich podarených kamarátov? Hmm?

Simpsonovi (1989) (seriál)

Klasika nad klasiky... čo viac dodať?

Lolita (1997)

Z Dominique Swain srší také erotično, že mi z toho behal až mráz po chrbte.