Elektra (2005)

Dosť nudný dej, až to vyzerá akoby som ten film sledoval vyše dvoch hodín. Snáď by to chcelo menej romantiky a viac a lepšej akcie.

Alias (2001) (seriál)

Skvelé charakteristiky postáv (najviac sa mi páčil Ron Rifkin), úžasná akcia a z dlhodobého hľadiska dosť chytľavý dej. Výborný seriál u ktorého som si nenechal ujsť žiadnu časť.

Síť (1995)

S odstupom času to pôsobí až príliš "televizne". Napätie je citíť, to je fajn, no chcelo by to trošku viac sa pohrať s kamerou. Námet je dobrý (hlavne na svoju dobu). Celkový dojem filmu kazí, teda aspoň u mňa, trošku nepodarený záver, ale celkový dojem je fajn.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak na tomto som momentálne závisli a dúfam, že z tej závislosti sa tak skoro nedostanem. Sheldon je zaručený liek na nudu...

Memento (2000)

Snáď jeden z najoriginálnejších filmov, aké som kedy videl. Nolan sa chytil opratov veľmi pevne a až do záverečných titulkov sa ich nepustil.

Simone (2002)

Niccola začínam mať rád. Už po prvých minútach filmu som ostal prikovaný v kresle a sledoval ako obarený. Snáď sa môžeme tešiť na viacero takýchto podarených kúskov.

Zrůda (2003)

Charlize zmenená na nepoznanie. Brilantné výkony oboch dám a jeden príbeh, ktorý nenechá nikoho chladným.

Manson (1997)

Sex, drogy a vraždy. Nič viac nič menej. Nevadilo by to, keby to všetko nevyletelo kdesi do prázdna. Film, ktorý sa nedokáže predať.

Transformers (2007)

Tak tomuto hovorím nárez. Akcia, humor a jedna fakt sexi kosť. Čo viac si priať. Tento film by mali režiséri používať ako šablónu na dokonalý blockbuster. Dúfam, že pokračovanie si minimálne udrží tento nasadený štandard. Go Bay go...

Mizerové II (2003)

Bay natočil aj lepšie snímky, avšak keby som si mal vybrať nejaký film na pohodový piatkový popcornový večer, tak by som asi najskôr siahol práve po tomto snímku.