Rallye smrti (2008)

No to je zase hodnocení. Kde je slibované vraždění důchodců a malých dětí? A akce? Nezlobte se na mě, páni tvůrci, ale tři závody a neustálé střílení do "náhrobku" mi nestačí. Po výborném filmu (The Bank Job) se Statham upsal do této kraviny pro patnáctileté.

Dokonalý trik (2006)

Co jiného se dalo čekat? Výběr hlavních herců je prostě úžasný, spletitost příběhu a dobová atmosféra také. Film mi ležel v PC jen tak bezmála půl roku. Proč jsem se na něj podíval až teď? Velká to chyba. Toto je jasných pět hvězdiček.

Terminál (2004)

Za Toma Hankse 2 hvězdičky. Asi první jeho film, který mě naprosto zklamal.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Naprosto nudný film. Snaží se o děsně tvrďácké zobrazení hlavní postavy, ale to se mu nedaří. Akční pasáže jsou naprosto neakční.

Kung Fu Panda (2008)

Animáky mám rád, ale tento mě opravdu nepotěšil a neuspokojil. Velmi nadsazený film s hvězdným dabingem. Od začátku do konce musí vědět i tříleté dítě, co se stane a jak příběh skončí. Vtipy ani hlášky zde nejsou. Žádné výbuchy smíchu. Občasný úsměv mi prostě nestačí. Ne ve filmu s takto vysokým hodnocením, které si nezaslouží. Rozhodoval jsem se mezi 2* a 3*. Nakonec dávám 2*, protože druhá produkce se již u mne konat nebude.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Škoda. Veliká škoda a veliké zklamání. Akce i vtipných hlášek ubylo. A to bylo na sérii těchto filmů nejzajímavější. Pro mě obrovské zklamání a škoda času.

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Já se nasmál, a to celkem dost. Nic jiného jsem nečekal a nic jiného jsem nedostal. Pro mě zasloužené 4*.

Rollerball (2002)

Ale ta hra vypadá suprově ;-)

Od kolébky do hrobu (2003)

Herecky, scénáristicky i režísérsky ubohé. Já jsem však dostal to, co mám v malých dávkách rád. Tím je čistokrevný akční film. Vypněte mozek a úžívejte si akci - moje rada.