Fanoušci (2009)

Málo kdy se takhle výrazně odchyluju od průměrného hodnocení, ale tenhle film mě neoslovil a to mám Star Wars opravdu rád. Ani linie umirajícího kamaráda, pár dobrejch SW narážek, Seth Rogen a Kevin Smith nedokažou tehnle film zvednout z podprůměrně zábavného geek filmu.

Intimní tajemství (2007)

Na tomhle filmu mě nejvíc pobavila věta v titulkách No Man Was Harmed in the Making of This Film. Jinak to bylo extrémní béčko, možná céčko:) Nápad zajimavej, ale realizace se mi moc nelibila. Hrozný herecký výkony, trošku se to zlepšilo, když si hlavní hrdinka uvědomila na konci filmu svojí sílu a začala si to úžívat:) 30 %. PS: Snad nejvíc mě rozčilovaly chladící věže, ze kterejch šel černej dým :D

40 let panic (2005)

Trošku jsem se toho bál a ze začátku jsem z toho neměl vůbec dobrej pocit, ale s ubíhajícíma minutama jsem začal měnit názor, a tuhle trochu zvrhlou romantickou komedii jsem si začal užívat. Tradičně mi vadily "ftípky" jako souložící psi, zvracení po lidech atd. Bavil jsem se daleko líp než u novějšího Apatowova filmu Zbouchnutá. Ty trapnosti docela slušně přebilo množství povedenejch ftípků a popkulturních narážek, který jsem si užil. 70%.

Kámoš k pohledání (2009)

Vcelku příjemná komedie, kterou ale velmi kazí množství stupidního humory s psíma hovínkama, zvracením atd... Jinak jsem se ale dobře bavil a docela mi sedlo i herecké obsazení.

Rande na jednu noc (2008)

Milej film, ve kterém je pár nemilejch zbytečností. Ústřední dvojce hrdinů ovšem všechno špatný zašlape a výsledný dojem je velmi pozitivní. 70%.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Působivé a hrozivé. Dojem kazí komentář a možná příliš dlouhá stopáž, kde se občas opakují velmi podobné záběry.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Michael Bay zničil během těch více jak dvou hodin Paříž, Shanghai, půlku Egypta, jednu pyramidu, jednu letadlovou loď, ponorku, nespočet robotů, sporťáků, tanků, letadel, menších lodí, težké stavební techniky.... před všema těma výbuchama utíká Megan Fox, které ve zpomalených záběrech skáčou prsa v upnutém tílku....:D Oproti prvnímu filmu to opravdu už nebylo ono, chyběl mi tam ten pompézní nástup do každé bitvy, nějaký bližší seznámení s novýma robotama.... ale i tak tam byly WOW scény, kdy jsem slintal blahem a měl jsem husí kůži:) Krásny holky, auta, vojenská technika, výbuchy, hlášky a obří roboti:) Příště trochu víc scénáře a méně trápnejch scén. V mojim žebříčku MB filmů se transformeři 2 řaděj před oba dva díly Mizerů a Ostrov. 70 %

Flight of the Conchords (2007) (seriál)

Po druhé sérii musím zvýšit ze 4 na 5 hvězdiček:) Psycho seriál se super písničkama a super suchejma ftipama:)

VALL-I (2008)

Pro mě nejslabší film od Pixaru. 70%

Temný rytíř (2008)

Mám rád Batmana ale to není důvod, proč je temný rytíř v mém TOP 5. Při každém shlédnutí mě absolutně fascinuje scénář, který sype jednu bezvýchodnou situaci za druhou. Úžasná metafora neschopnosti myšlení naší západní společnosti vyrovnávat se s chaosem a terorizmem. Film má podlě mě velké množství témát, nad kterými můžete po skončení dál dlouze přemýšlet. K tomu skvělý mix perfektních herců, kterým věříte jejich role, nervující hudby Hanse Zimmera, Batmanových gadgetu a prostě všeho. 100%