Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tak mám za sebou skoro dvě série. Tu druhou už nedokoukám. Po první části jsem byl nadšen a hodnocení bylo krásných 5 hvězd. Druhá série ale padala a padala, až dopadla na úplné dno. Opravdu mě vůbec nic netáhne sledovat tento nelogický slepenec. Pět hvězd a jedna s bídou jsou přibližně tři. Tak tak i hodnotím. Mělo to skončit útěkem a na světě byl super seriál.

Ajťáci (2006) (seriál)

Musím říct, že první díl druhé série, mě totálně odrovnal. To byl opravdu odvaz.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Tak to byla opravdu slabota. Docela jsem se na film těšil a nakonec jsem se jen párkrát pousmál. Ve filmu je spousta trapných vtipů a jen pár dobrých. Navíc je jich dost recyklovaných. Kdyby raději dělali futuramu, protože ta mi přijde daleko lepší. Žlutá rodina už sakramensky zeslábla, a je to škoda.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Tato televizní estráda u mě kolísa od odpadu k pěti hvezdičkám. Je těžké hodnotit pořad, který má velice nevyrovnanou kvalitu. Když Kraus řeší své problémy přes obrazovku, přitakává Helence, tak bych ho zabil. Ale někdy má světlejší chvilky, které jsou dány jeho neznámostí pozvaného hosta. Takže někdy za pět, někdy úplný hnůj a to je celekem za tři hvězdy.

Muž v ohni (2004)

První polovina zabila tu druhou (kratšíí a lepší).

Manchurianský kandidát (2004)

Kdybych měl film hodnotit ojektivně tak bych dak tak 3 hvězdy. Ale tento typ filmů mám rád a navíc, už delší dobu nebyl tak dobrý k shlédnutí. Takže musím jednu hvězdu přidat. A navíc jsem se celou dobu bavil a to je to hlavní co očekávám.

Ztraceni (2004) (seriál)

Zdlouhavý, místy nudný a hlavně do nekonečna se natahující seriál.

Taxidermia (2006)

Co k takové blbosti napsat? Neznechutilo mě to, protože vydržím opravdu hodně, ale spíš jsem se té umělosti triků smál. Ale jinak je snímek naprosto o ničem. Nic mi nedal a naopak mě okradl o čas, který lze využít i jinak. A je úplně jedno jak, protože cokoliv je lepší než tato blbost. Nechápu co tady kdo hodnotí.

Roztržitý (1970)

Vždy jsem Pierra podezříval, že on to ani nehraje, on takový musí prostě být.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Audiovizuálně dokonalé. Ze začátku jsem hltal každý záběr, ale časem mě začal film dost nudit. Kdybych měl hodnotit jen vizuální stránku filmu, tak je to jasných 5*. Bohužel forma vítězí nad obsahem. Opravdu si nemůžu pomoci, ale nudil jsem se. Doufám, že se dočkáme nějakého režisérského sestřihu, který film upraví na koukatelných 100 minut. No a ten konec, škoda mluvit.