Začalo to jedné žhavé noci (2001)

Komedie to není ani náhodou, ale dvakrát jsem se pousmál. Velmi nudná záležitost, která zapadne někde v regálu půjčoven.

Život pod vodou (2004)

WTF? Schválně jsem si k jointu chtěl dát komedii a dostal jsem rozvleklou nudu a ani jednou nehnul brvou. Možná přejdu na LSD, abych si to užil.

Válka policajtů (2004)

Docela dobrá krimi, ale na vrchol má bohužel dost daleko. Konec byl až moc jasný a filmu ani moc neprospělo vykreslování Auteila jako největšího klaďase co se o všechny postará, miluje svou ženu a dceru (která se z krásné holčičky promění za 7 let na šerednou o 20 let starší studentku) a Gérard je hned za největšího hajzla, kterého nikdo nemá rád. Necelých 70%.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Nudný seriál, ale to je vlastně cokoliv od Jiráska.

Slečna od vody (1959)

Smál jsem se dost, ale bohužel jen té agitaci a tomu jak je film uvědomělý.

Anna a král (1999)

Romantické cajdáky opravdu nemusím.

Kmotr III (1990)

Tak a už mám za sebou tuto nudnou ságu. Jednička o ničem, dvojku zachránil jen Niro a jeho vzestup a trojku nezachrání nic. Nudil jsem se k smrti a když už jsem si myslel, že to o něčem bude, tak zase nic. Myslím, že kdyby se kmotři rozsekali na 20 dílů, tak je to možná dobrá telenovela na novu, ale jako film opravdu nic mimořádného. Krimi to není, thriller to taky není a zbývá drama, které je k srmti nudné. Stejný propletenec vztahů a slova o cti a rodině najdem v každé správné mexické, argentinské, ... telenovele.

Kmotr II (1974)

Takže o poznání lepší než jednička. Tady mi delší stopáž nevadila. První půlka měla našlápnuto na 5 *, ale nakonec to vyšumělo do ztracena. Stále ale nevím, co na tom každý má. Slova o cti a rodině, jsou v každém druhém filmu a tam to každému vadí a tady se rozplýváte. Zajímavé. Hmm, dal bych za 3*, ale Niro je třída a jednu hvězdu mu přidám.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Prý romantická komedie. No tak teda nevím. Přiznám se, 2x jsem se usmál, ale to je na komedii žalostně málo. Asi jsem zhýčkaný severskou tvorbou, která je v tomto žánru o třídu jinde.

Apokalypsa (1979)

Tak jsem viděl režisérský sestřih a mám dost. Myslím, že by se to dalo celé dát do 2 hodin a neztratí to vůbec nic, naopak bych možná tu hvězdičku přidal. Už kmotr mě mučíl svou utahaností, ve které se režisér zcela zjevně vyžívá. Pro mě no.1 zůstává lovec jelenů, který ač také smrtelně dlouhý, je lepší. Takže apokalypsa má u mě 4*, ale režisérská verze, kterou mám bohužel doma má u mě za 3*. Pokud to někdo sestříhá na 100 minut tak se nebudu bát dát i za 5*.