Kmotr (1972)

Nevím proč se FFC vyžívá v dlouhých utahaných pasážích. Řemeslně dobrá práce, ale nějak to nemá švih. Pacino ještě něco zahrál, ale co tam proboha hrál Marlon? Nic mimořádného nepředváděl. Mimiku měl celou dobu stějně strnulou, což by nejspíš dokázel kdekdo. Na akční film moc dlouhé a na drama moc krátké, protože se tam vůbec neprojasní vztahy. Ani kočka ani pes. Tento žánr opravdu nemusím. Filmy o cti a komorní konverzačky opravdu nejsou mým šálkem kávy. Čekal jsem hodně, dostal málo.

Hostel (2005)

O 100% lepší než režisérův první film Cabin Fever. Zlepšení je zcela nesporné, ovšem víc jak na jednu * nemůže dosáhnout. Film je naprsto bez šťávy a člověk se nudí každou sekundou. Myslím, že humbuk je jen proto, že se to točilo u nás, jinak opravdu netuším.

Troja (2004)

Měl jsem co dělat abych v kině neusnul. Možná by to stačilo o hodinu zkrátit, nebo lepší to vůbec netočit.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Po zhodnocení po letech musím dát za plný počet. Nové seriály jsou sice na začátku WOW, ale po pár dílech je to vaření polévky ze sekery.

M*A*S*H (1970)

Daleko lepší než seriál, který je někdy nudný a chce vychovávat za každou cenu. Tento film je parádní zábava a některé pasáže jsou obvzláště vypečené (golf).

Teror ve vlaku (2002) odpad!

Ten film je naprosto priserny. Byt reziserem, tak jdu spachat sebevrazdu.

Amélie z Montmartru (2001)

Co to mělo být? Jako jediny jsem při projekci neusnul, ale záviděl jsem, těm co spali.

Evoluce (2001)

Jak tu již bylo několikrát napsáno, i já jsem postupně na hodnocení přidával. Od tří hvězdiček po současných 5. Příjemná popcornovka, u které se vždy skvěle bavím. Film, kde se nemusí přemýšlet, má rychlý spád a a dá se vidět i několikrát, což se o většině filmů říct nedá.

Blues Brothers 2000 (1998)

Všichni mladí musí vidět tento film, jinak jim nezůstane nic jiného než digitální technorytmy, syntetizovaný zvuk, pseudopísničky násilnického gangsterského rapu, acid pop a přeslazené, bezduché břečky. Film bych viděl za 3*, ale díky hudbě nemohu jinak než za 5*.