Trestná lavice (2005)

Umělecké dílo to není, ale jako komedie to účel splnilo a to jsem očekával. Ovšem nejlepší film s americkým fotbale stále zůstává MASH.

Bokovka (2004)

Možná až budu starši, ale teď to pro mě byla nuda.

Babička (1971) (TV film)

Kniha stojí za kulové a film to vylepšit nemůže.

Rafťáci (2006)

Holky parádní, Kotek je dřevo a ten malý smrad byl dost trapný, stejně tak i Hašek. Reklamy jsem přežil a párkrát se opravdu zasmál. Solidní 3*.

Zmražená pojistka (2005)

Ano je to Fargo, ale to neřeším. Já jsem se královsky bavil a to je u komedie podstatné.

Good bye, Lenin! (2003)

Komedie? Ani náhodou, je to takové nemastné, neslané.

Dravci (1999)

Prostě parádní film. Herci, hudba, prostředí, humor, ... Pro mě trefa do černého.

Štěstí (2005) odpad!

100 minut absolutní nudy. Takovou slátaninu jsem už opravdu dlouho neviděl. To by mě opravdu zajímalo jestli všichni zdejší nadšenci, kteří píší o tom, že je to úplně ze života, znají takové zkrachovalé existence. Snad nikdo v tom filmu není normální. Upřímnou soustrast všem co takto žijí a jak to tak čtu, tak tak asi žije většina zde přítomných.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Jediný seriál za poslední roky, který opravdu za něco stojí. Akorát je to docela odfláknuté technicky. V každém díle je vidět mikrofon a někdy i stín kameramana s kamerou. A hodnocení se má asi takto: první série 5*, druhá 4* a třetí zatím mezi 2* a 3*. Třetí už neměla spatřit světlo světa.