Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Zklamani a jednoznacne nejslabsi Smith. A jak to tak sleduji, tak to s nim jde dolu. Mallrats genialni, Chasing Amy uslo (nesnasim romantiku), Dogma povedene, ale toto je trapnost nejvetsiho razeni. Par dobrych vtipku to rozhodne nezachrani a trapna postava Willa Ferrella je spis k placi.

Legendy z Dogtownu (2005)

Mohlo byt o hvezdu vic, ale prvni pulka je neuveritelna nuda a musel jsem se premahat, abych to nevypnul. Konec to vytahl na 3*. Skejtaci at si jednu pridaji.

Total Balalaika Show (1994) (koncert)

Na takovy koncert bych sel ihned. Musi to byt super zazitek. Je zajimave, ze na Alexandrovce za komunistu nikdo nechodil a ted je na nich narvano.

Vikingové (1999)

Po prvnim zhlednuti jsem dal 2*, po patem 3* a ted uz 4*. Kdyby to byla takova blbost tak se na to tolikrat asi nedivam.

Hrátky s čertem (1956)

S každým dalším sledováním (asi stárnu), je ten film lepší a lepší. Úžasné kulisy, vynikající herecké výkony a ten scénář a dialogy, no prostě nádhera. Spolu s Čerty nejsou žerty nejlepší pohádka.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Nevím proč, ale této pohádce jsem nikdy nepřišel na chuť. Připadá mi taková umělá.

S tebou mě baví svět (1982)

Už začínám mít alergii na uživatele, kteří dávají nižší hodnocení jenom proto, že se nějaký fim často opakuje v televizi, nebo hodnocení na základě toho, že si film nezaslouží být vysoko v žebříčku. Vážení přátelé, hodnotíme film, a ne častost opakování, nebo vaše dojmy o umístění. Když jste na časté opakování alergičtí, tak se na to nedívejte. Někdo vás snad nutí film sledovat? Někteří uživatelé asi nechápou smysl hodnocení. HODNOTÍ SE JAK SE FILM LÍBIL.