• Krátkometrážní

Warholka (2006)

Chtěl bych napsat pořádný komentář,ale nedostává se mi slov.Ještě hodinu po shlédnutí jsem byl šokován,ale nesmírně potěšen,že se ještě v této době vynaloží snaha natočit něco tak krásného,ale v podstatě skromně jednoduchého.Miluju autobiografické snímky(Ray,Walk the line),ale toto je něco úplně jiného.Tento film vyniká nad ostatními hlavně díky vysoké úrovni vyprávění,stylizací obrazu,stále se kmitající kameře a hlavně úžasnému hereckém výkonu SIENE MILLER!!Vám říkám,o této slečně ještě uslyšíme.Pro mě osobně největší překvapení roku!

Oskar (1967)

Bravurně zamotaná, úžasně roztomilá groteska, které vévodí herecký koncert jednoho malého velkého génia.

Tělo na tělo (2002) odpad!

Perfektní ukázka toho,jak by akční film neměl vypadat.Ono se ani nedá mluvit o akčním filmu,akce je tu tak pět minut a navíc ještě příšerně "zbastlené".Absolutně jsem nepobral význam postav a až vůbec ne příběhu.Obdivuju lidi ze štábu co na tom museli dělat,neb tento obrovský filmový omyl bych zrušil hned po první klapce.

Štěstí (2005)

Film ze života, z českého života, nic víc, nic míň.

Doña Bárbara (1998) odpad!

Sexuální hrátky praktikované ve stáji?Co nám latinoameričani ukážou příště?Že je Mexiko bezpečné a Tequila zdravá?

Las 4 bodas de Marisol (1967)

Už ani nevim,jak je to dlouho,co mi můj kamarád dal do rukou kazetu s názvem"Las 4 bodas de Marisol" v českém překladu "Čtyři svatby Marisol" a řekl "Koukni se na to".Jenže film,natočen ve Španělsku za Francovy vlády,v době,kdy neexistovala cenzura,to nevypadalo zrovna nejlépe.Jednou jsem ale zatnul všechny zuby a šel do toho.No upřímně,čekalo mě 90 minut nesmyslného žvatlání na téma,já tě miluju,já nevim jestli tě miluju,já tě chci,já tě nechci....Hlavní struktura filmu je,ale jinde,jde to o to,že Marisol,je taková s prominutím běhna a musí si vybrat jákého chce manžela,buď Španěla,Brazilce a nebo Anličana(překvapivě,všichni umí skvělě španělsky).Právě naivita,je věc,kterou musíte tomuto filmu odpustit,jinak se nehnete dál a příběh se vám bude zdát stupidnější a stupidnější.Hlavní hvězdou je samozřejmě Marisol,která hraje herečku,tanečnici a zpěvačku v jednou,a vše jí jde překvapivě velmi dobře.Každá vteřina strávená bez Marisol,činí film nudnější a působí velmi trapným dojmem.Z Marisol číší radost,rozvernost a přírodní krása,aspekty,kterými vás dostane.V podstatě jsem na tomto snímku shledal zajímavým pouze taneční kreace a herecký potenciál Marisol,ale i tak je to příjemná podívaná,takovej ten skromný biják na sobotní večer.