• Thriller

Ratter (2015)

Já jenom prostě nechápu, že někoho napadne něco takovýho natočit!!! Bez děje, bez hlavy, bez paty...Nuda, žádnej děs, ani rozuzlení...

Kruhy (2017)

Ach jo. Nic nového prostě...Taková zívačka na pondělní odpoledne.. Nikdy už se na to fakt znovu nepodívam.

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Po hooodně dlouhé době film/horor na který se dalo koukat. Musím říct, že to bylo fajnově bubácký a né zas tak ohraný námět byl velmi dobře zpracován. Po skvělých filmech Jamese Wana se mi opravdu po fakt dlouhé době něco hodně líbilo. Za mě doporučuji shlédnout.

Toni Erdmann (2016)

Tak to bylo něco! 158 minut utrpení, 4 minuty smíchu. Asi film pro náročného diváka nebo co?! My jsme s manželem čekali celou dobu co se z toho vyklube a ejhle, pro nás teda nic! Není to vtipné, není to zajímavé a ještě je to nekřesťansky dlouhé. Jako už jsem se tu párkrát s hodnocením sekla, ale tohle byl zatím největší extrém, co jsem si odsud nechala doporučit. Za mě teda NE!

SiREN (2016)

Opět jsem přišla o 82 minut mého života, které mi nikdo nevrátí :-(

Uneseni (2010)

Taková né moc povedená, levná napodobenina filmu Rukojmí. Tohle mě teda celkem nudilo. Konec ušel.

The Windmill Massacre (2016) odpad!

Proboha to bylo tragický!!!Tragickej děj, tragický herecký výkony, tragický zpracování. Posledních 10 minut už jsem nedala a počítam, že jsem o nic nepřišla. Za mě teda už nikdy!!Tohle si už opravdu nikdy nepustim

Kvílení (2016)

Pffff. To bylo zase náročný!! Chtěla bych poděkovat tvůrcům tohoto filmu, že mě zase zdokonalili v trpělivosti. 156 minut utrpení, nudy a právě oné trpělivosti. Za svůj velkolepý úspěch beru to, že jsem to dokoukala. Po cca hodině jsem se začala ztrácet v tom, kdo je vlastně ten zlej a kdo ten dobrej. Na konci už jsem měla pocit, že všechny povraždim já. Za mě teda děs. Tohle už si rozhodně znovu nikdy nepustím.

Příchozí (2016)

Nejdřív jsem se bála, že to bude pomalé a nebude to mít spád. Opak byl pravdou. Těch 117 minut uteklo jako voda a film se mně osobně teda líbil dost. Myslím, že si ho v budoucnu ještě klidně pustim. takže za mě doporučuji

Zahaleni stínem (2016)

Vzhledem k prostředí a celkové atmosféře filmu to nebylo úplně špatný. Ale čekala jsem něco víc. Lekačky obstojný, ale ten děj mě až zas tolik nenadchl. Vlastně jsem vůbec nepochopila, proč se tam z ničeho nic objevili...Takže řekněme 50:50, neurazí, ale po druhé už si ho nepustím.