• Thriller

Warrior (2011)

Dějově nic moc a vlastně největší náplní celého filmu, na který se divák celou hodinu a půl těší, je závěrečný souboj bratrů. Řekla bych, že to bylo také nejlepší z celého filmu. 3 hvězdy a to jen díky tomu finálovému souboji a kvůli tomu, že mě "dojal" celý osud rodiny.

Bojovník (2015)

Musim říct, že jsem nečekala, že mě ještě někdy nadchne něco jako série Rockyho. A stalo se. Je to příjemný, emotivní film, který má spád. Člověk se u filmu nenudí a není to jen čistě o boxu, ale má to i vedlejší příběh. A to je co říct! Za mě plný počet hvězd, protože se na to prostě koukalo příjemně a neměla jsem nutkání dělat k filmu ještě 100 jiných věcí.

Dokonalý smysl (2011)

Teda ufff.. Něco tak divně depresivního jsem dlouho neviděla. Člověk by si řekl, že je to ve finále hezký příběh dvou zamilovaných lidí, ale ta situace okolo a všechno. Rozhodně se tento snímek člověku vryje pod kůži, uvidíme zda i do paměti. Za mě 50%, protože přesně takové pocity z toho mám - smíšené. Nicméně doporučuji shlédnout, ať si každý udělá obrázek sám.

Noroi (2005)

Tak to byl zase úlet! Dlouhý, nudný, nezajímavý. Dávám dvě hvězdy za toho týpka v alobalu, protože u toho se museli filmaři vyblbnout. Jinak děs

Demonic (2015)

Po dlouhé době něco, na co se se zaujetím dalo koukat. Já mám strašidelné domy ráda a dokonce jsem se, k mému velkému překvapení, i několikrát lekla. Takže za mě konečně palec nahoru. Film jsem hltala od začátku do konce. Má to rychlý spád a i prolínání dějů bylo srozumitelné a nenáročné.

Zánik (2015)

Mně se to docela líbilo..Mix filmu "Já legenda" s pro mě tolik očekávaným filmem podle PC hry "The last of us". Celkem slušné napětí, příjemné prostředí, slušné herecké výkony, jen ty efekty..To nebyl žádný zázrak. Sice si film po druhé asi nepustím, ale jinak to opravdu nebylo úplně špatné.

Jurský svět (2015)

Pro mě je tenhle díl už trochu víc pohádka než akční sci-fi film, který jsem očkávala. Dojemný příběh dvou sester, ze začátku pochroumaný vztah bratrů, počáteční láska hlavních hrdinů a nakonec přátelství člověka z raptorem a jeden velký, naštvaný, zmutovaný T-Rex. Trochu moc na jeden film, řekla bych. Nicméně musím přiznat, že film mě vtáhl do děje a celkově jsem ho, i na přemíru nových technologií v parku, hltala jedním dechem. Samozřejmě efekty ve filmu jsou mnohem dál než tomu bývalo v předchozích dílech, takže podívaná je to pěkná. Nicméně já dávám přednost trochu syrovějšímu zpracování a proto se mi předchozí Jurský park líbil víc.

Útok na Bílý dům (2013)

Vtipné, zábavné, akční. Nejvíc se mi líbila role dcerky, která byla víceméně celá po tatínkovi. Tak trochu ze života! Jinak ve filmu o destrukci není nouze, což bylo na můj vkus až trochu moc přehnané, ale asi to do tohoto žánru prostě patří. A jako žena musím uznat, že Channing Tatum můj pohled k televizi vždycky přitáhne. Takže ano, příjemný film na sobotní odpoledne.

Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

Zkoušela jsem se na snímek prvně dívat a nevěnovala jsem mu plnou pozornost, protože mě nikterak neuchvátil. Nakonec jsem se druhý den rozhodla, že mu dám ještě jednu šanci a věnuji mu plně svou pozornost. No, nezahálela jsem. Film je plný napětí, akční a člověk děj prožívá s hlavním hrdinou od začátku do konce. Chvíli jsem se ztrácela mezi vyprávěním a mezi skutečným dějem, ale na konci se vše utřídilo do jasného obrazu. Konec mile překvapivý! Doporučuji tento snímek shlédnout

We Are Still Here (2015)

Tak to bylo utrpení! Možná dobrý nápad na slušný příběh, nicméně zpracování filmu mě teda neuchvátilo. Bylo to dlouhé, nudné, bez nějakého lepšího překvapení a konec přímo směšný. Lituji, že jsem promarnila 84 minut svého života nad tímto snímkem.