• Thriller

Insidious 3: Počátek (2015)

Ano! Tak přesně takhle jsem si to představovala. Jít na třetí díl (prequel) do kina a neočekávat žádnou velkou bombu a o to víc mě snímek překvapil. Napínavá lekačka, která musí potěšit většinu hororových nadšenců. Sérii těchto snímků už si ani bez Lin Shaye nedokážu představit a opět herecky nezklamala. Její roli jsem hltala jak kdybych při seanci seděla vedle ní a držela jí za ruku. Pokud v tomto duchu bude případné pokračování, rozhodně si ho nenechám ujít.

Oltre il guado (2013)

Ne, za mě prostě ne. I když se mi líbila ponurá atmosféra filmu a i hudba byla celkem zajímavě zpracovaná, tak děj samotný mě nenadchl. Pořád jsem čekala nějakou hlubší zápletku a o to ostřejší rozuzlení, ale to buhužel nepřišlo. Takže za mě bohužel pouze jedna hvězda.

Pevné pouto (2009)

Začátek filmu vypadal slibně a napínavě. To se však změnilo, když se ve filmu neustále objevovaly kulturní vložky z "mezisvěta" hlavní hrdinky, kterých bylo na mě až přespříliš. Pořád jsem čekala na chvíli, kdy dojde k bodu zlomu a film začne mít pro diváka spád a vtáhne ho do děje. Bohužel mě tento film do děje nevtáhl, tak jak to od filmů tohoto žánru očekávám.