Cela smrti (1996)

Tenhle film je můj nejoblíbenější z řady natočených podle knižních předloh Johna Grishama . Možná to nemá úplně ten nejzajímavější děj na světě , ale takové už Grishamovky prostě jsou . Za to to má ale velmi hlubokou myšlenku , kdy člověk ať chce nebo ne na konec soucítí s člověkem s kukluxklanu a uvědomíte si , jak hrozně zaslepeni lidi dokážou být , když se do takového či jiného klanu dostanou . Umřít pro ostatní a proč vlastně . Pro mě velmi zajímavý a pěkný film , který si vždycky ráda pustím znovu.

Babadook (2014)

Film průměrný , strašidelný skoro vůbec . V tomto případě bych slovo horor rozhodně vynechala .Malý labilní chlapec , co se bojí bubáků , maminka která nezvládá jeho výchovu , pak najdou knihu o Babadookovi a mamince s toho přeskočí . Film rozhodně nabízí spoustu možností k zamyšlení , jak to či ono vlastně bylo myšleno . Zda maminka zešílela nebo tam bubáček opravdu byl a koho to chodí krmit do toho sklepa ? No , ke koukání to bylo , ale dalo se to určitě propracovat lépe .

Socialistický Zombi Mord (2014)

Na mě trochu moc předvidatelný děj , hlavní hrdinka samozřejmě musí přežit no a klasické oživlé mrtvolky . Natočené , no musím uznat ,že se v celku snažili ,ale upřímně mě to moc nebavilo

Firma (1993)

Další z řady povedených filmů natočených podle knižní předlohy Johna Grishama . Nebudu tu toho moc psát , protože Grisham je můj oblíbený spisovatel ,ale hrozně se mi líbí , že se zachovali komplet děj včetně detajlů a pro tohoto autora je až na vyjímky běžné prostředí politiky , právničiny a mafie . Film se moc povedl .

7 trpaslíků (2014)

Pokud člověk sleduje v téhle pohádce detajli docela slušně se pobaví . Některé věci jsou tu trochu přehnané , některé trochu nucené , ale jinak se to vcelku dá . Zábavné to celkem je a řekla bych taková průměrná , docela dobrá pohádka .

Sofie První - Plovoucí zámek (2013) (epizoda)

No ,když se i děti smějí tomu , jak je to trapné a né vtipné ,tak už je to fakt zlé :D Dívat se na tuhle pohádku je pro dospělého člověka opravdu utrpení . Líbit se bude holčičkám , tak do pěti . Pohádka je hezká ,ale není v ní nic vtipného a celí děj je strašně kičovitý , další díl už fakt vidět nechci .

Lepší teď než nikdy (2014)

Romantická komedie , která sice nebyla tak vtipná , jak by člověk od komedie čekal , ale zase musím uznat , že celkový děj byl přirozený a nenudil . Pěkný film na který se dá docela dobře koukat .

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Upřímně si myslím , že už druhé pokračování ,, Noci v muzeu ,,nebyl žádný velký úspěch ,ale tou trojkou to zabili úplně . Málo humoru , celkem nudný děj a ani postavy nedošli k žádnému vývoji , spíš naopak . Tenhle film bych si klidně nechala ujít a vůbec o nic bych nepřišla .

Kniha života (2014)

Romantická pohádka ve které mohlo být trochu více humoru , velmi jsem ho postrádala a věřím , že by nebylo těžké ho do děje vložit . Celá pohádka by tím získala na hodnotě . Nicméně bylo to v celku pěkné podívání a dětem se to líbit asi bude , ale pro dospělé to moc není .

Chraň nás od zlého (2014)

Celkem zajímavý film o posedlosti démony . Děj byl celkem plynulí a udržel si mojí pozornost od začátku , až do konce . Sice zde byli trošku kopance , hlavně co se týče chování posedlíh , ale jinak to bylo v celku napínavé a dívatelné . Takový průměrný krimi mysteriozní horůrek . Ještě musím vytknout částečnou předvídatelnost děje , jinak v celku fajn film .