Lorax (2012)

Když na začátku začal recitovat , říkala jsem si ,, Pane bože , další recitovaná hovadina jako Horton ,, pak asi 10 minut zpívali , to už mě brali mory a marně jsem uvažovala , jak tohle to vydržím dokoukat až do konce . Pak už se na to , ale jakž takž koukat dalo . Pohádka celkem hezká , podtext ekologický , zvířátka roztomiloučká až hrůza a vtipné úplně minimálně .Mám za to , že líbit se bude spíš malým dětem .

Porota (2003)

Porota jako film mě neskutečně zklamal.Kdo nečetl knihu v podstatě vůbec neví o čem film je.Všechno to podstatné vysekali a zbylo jen hvězdné obsazení. Dokonce i samotné charakteristiky lidí mi přišli úplně jiné a upřímně,takhle zprznit Grishamovku se nepovede snad už nikomu.Pokud se budete dívat na film doporučuji přečíst si nejdříve knihu,aby jste věděli o čem celí film vůbec je

Nedívej se nahoru (2009) odpad!

nejblbější a nejnudnější horor,jaký jsem viděla.Tenhle film byl tak blbý,že ani nevím,co bych o něm měla psát.Rozhodně stojí za to si ho nechat ujít :D

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Kdybych měla vybrat nejblbější komedii,co jsem letos viděla,tahle by patřila rozhodně mezi favority. Humor byl neskutečně nucený a celí film,podle mě úplně o ničem.Ve filmu se mi líbil pouze pes na benzince,to mě upřímně pobavilo za to jedna hvězda.Od filmu jsem neměla žádné velké očekávání a film nezklamal,byla to nuda z trapným humorem.

Ďábelská posedlost (2015)

Na začátku,když jsem si pustila tenhle ,,film,, tak jsem měla pocit,že koukám na dokument a byla jsem trochu zklamaná,chvíli jsem uvažovala,že si pustím něco jiného,ale nakonec jsem se rozhodla,že se na to teda podívám.No a musím říct,že to nebylo zas tak úplně nejhorší,když si člověk uvědomí,že takové věci opravdu jsou...ještě že takové případy jsou celkem víjmečné.Není to horor v tom pravém slova smyslu a nemyslím si,že by se někdo u tohohle filmu přímo bál to asi ne,ale zvláštní pocit to rozhodně zanechá,takže za mě průměr

Útěk z planety Země (2013)

výborná pohádka,co jí trochu kazí průměr je,že je plná ironického humoru,který bohužel většina lidí ani nepochopí,ale kdo má tenhle humor rád by jí měl rozhodně vidět.Je zajímavá,pěkná,vtipná a rozhodně nebude pohoršovat děti jelikož právě tenhle humor nejspíš vůbec nepochopí,ale ani děti se u ní nudit nebudou.Byla jsem na ní v kině a upřímně asi 90 % divaků nepoznalo vtip,to byl ale klídeček :D konečně jsem si jednou užila film bez toho,aby mi do toho někdo vydával nějaké zvuky.Prostě výborná

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

No,čekala jsem zklamání,přece jenom 4 díl,ale musím říct,že mě celá pohádka velmi příjemně překvapila a bavila mě od začátku.Spousta vtipu i celkem zajímavý děj. Sem tam nějaké klišé,ale budiž,vtipem mi to vynahradili.Velmi povedené

Velká šestka (2014)

Pohádka pěkná v celku vtipná.Jako ve všech klasických Disneyovkách je tu roztomilá a vtipná postava robota Baymaxe,hlavní hrdina a kamarádi.V podstatě se dá říct,že velká šestka je průměrná Disneyovka. Na podívání pěkné,ale že by se mi to zdálo být něčím nějak extra vyjmečné to říct nemůžu.

Až na doraz (2014)

Velmi povedená komedie,plná černého a sarkastického humoru,to já prostě můžu.Jde o policisty na kriminálce,ale rozhodně ne o kriminálku jako takovou a co říct k ději no jak originál název sám říká velmi špatný den jednoho mladého policisty.Celkově mě film hodně bavil,jen konec mohl být zajímavější.

Ouija (2014)

Tento snímek byl celkově nezajímavý od začátku až do konce.Za celou dobu jsem se jednou lekla a to bohužel ne bubáka,ale týpka,co stál nečekaně za dveřmi.Celí film je o bandě smutných puberťáků,protože jim umřela kamarádka,která si hrála z duchy sama.Tak se rozhodnou,jak jinak z deskou ji kontaktovat a tak vyvolají jiného ducha,který je chce všechny pozabíjet.No a to je asi tak všechno co by se dalo o filmu říct.