Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Nic jsem nečekal a taky jsem nic nedostal. Kromě absolutně nezajímavých postav jsou tu ještě daleko nesympatičtí herci, snad jen kromě dvou JD a JL, které uvidíme jen pár minut. Po tomto druhém experimentu si ještě více říkám, sakra Harry a Hermiono vraťte se! :'(

22. míle (2018)

Už dlouho jsem neviděl povedený akční film, kde 95 minut uteklo velmi rychle, a přál jsem si, aby ještě minimálně dalších 30 minut pokračovalo. Standardně dobrý Whalberg, Uwais, který si chvílemi krade film pro sebe a hodně ač neprávem mu budete fandit, ženské zastoupení v podobě Rondy a Maggie z Walking Dead perfektně sedělo. Byl bych moc rád, kdybych se dočkal rozuzlení otevřeného konce v podobě druhého dílu, ale to vzhledem ke špatnému zisku asi nebude pravda. Příběh i provedení je spíše na 4 hvězdy, ale jednu musím přidat za odvahu, v podobě R-Ratingu. --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $50 / 66 / 16 milionů / 49 dní < 1,32 > násobek rozpočtu.

Venom (2018)

Prvních 30 minut je hodně těžkopádných a Venom se dostane na scénu až po skoro hodině, ale pak to začne fungovat. Rozhovory Eddieho a symbionta jsou vtipné a baví. Hardy sice trochu přehrává, ale nějak mi to nevadilo. Co mi přijde horší, že se z antihrdiny Venoma stal hrdina. Dál pak záleží na úhlu pohledu, a jak jste upjatí na předlohu podle komiksu. Co ale chybí je krev a PG-15. Kromě první čtvrtiny filmu jsem se dobře bavil a uteklo to rychle. Potitulková scéna 1 - Setkání Eddieho ve vězení s Clatusem Cassidy. Potitulková scéna 2 - Upoutávka na nového kresleného Spider-Mana. - https://www.csfd.cz/film/54763-spider-man-paralelni-svety/prehled/ --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $100 / 851 / 751 milionů / 67 dní < 8,41 > násobek rozpočtu.

Návrat do Černobylu (2017) (TV film)

Dokumente o stavbě sarkofágu. Pár informaci se dozvíte, ale není to nic světoborného. Bude lepší, když se Poláci budou držet toho, co jím jde a to je Zaklínač.

Sestra (2018)

Není to nic nového ani převratného, kvalitu série V zajetí démonů to nedosahuje, ale není to ani vykrádání série. Jsem rád, že jsem na to byl v kině, ale znovu to nepotřebuji vidět.

Jack Ryan - Season 1 (2018) (série)

Seriálu jsem dal šanci z důvodu Johna Krasinskiho, protože ve filmu 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází byl dost cool. Jsou chvíle, kdy mě hloupost některých postav rozpaluje do běla, ale pak to nějak Jack Ryan vykoumá a dobře to dopadne. Zápletka první série je nadprůměrná, chyb je tam spousta, ale celkově jsem se bavil, takže klidně i další sérii od Netflixu zvládnu.

Predátor: Evoluce (2018)

Poslední trailer mě hodně nabudil, ale bohužel všechno zajímavé bylo již traileru. První polovina filmu byla fajn a těšil jsem se, až se dostane na scénu vylepšený Predátor, a pořádně se to rozjede, bohužel se ale stal pravý opak. Potenciál Olivie Munn a Thomase Jane absolutně nevyužitý, ale naopak se mi líbilo zapojení syna McKenny Roryho. Humoru je ve filmu strašně moc, to by nevadilo, bohužel je celkově špatný pár dobrých hlášek tam je ale převažují ty špatné. Nechtěl jsem porovnávat Predátora s Arnoldem, ale bohužel musím. Konečná "bitva" mezi McKennou a Predátorem byla tak rychlá, že jsem ani nestačil zaznamenat, že je vylepšený Predátor KO. Rating 15 chválím, ale na dobrý film to nestačí. Moje očekávání bylo veliké, a proto je zklamání větší. Upřímně Predátoři (2010) jsou s neakčním hrdinou Brodym docela cool.

Zaklínač (2002) (seriál)

Kdybych nikdy nehrál Zaklínače (PC i PS4) a hlavně nečetl knihy, tak přimhouřím oči víc. Dokážu ocenit, že je to polská nízko rozpočtová akce, ale ten drak ve 4 díle (v tu chvíli bych i věřil slovům, že zlatí draci nejsou a je to jen iluze :-D; nikdo nikdy neviděl zlatého draka, je to podvod :-D) Doporučení: 1. podívat se na seriál, 2. hrát hry a 3. číst knížky.

Doktor Strange (2016)

Potitulková scéna 1 - Představení třetího Thora, kde se dočkáme i Doctora Strange. Potitulková scéna 2 - Scéna představuje budoucího nepřítele Doctora Strange.

Captain America: Občanská válka (2016)

Potitulková scéna 1 - Wakanda, Bucky, Capitan a Black Panther. Potitulková scéna 2 - Nový oblek pro Spider-Mana a představení Spider-signálu.